Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński: związki PiS ze SKOK-ami wysoce ograniczone

0
Podziel się:

Były premier odniósł się w ten sposób do informacji o zatrzymaniu dwóch członków zarządu SKOK-u Wołomin.

Kaczyński: związki PiS ze SKOK-ami wysoce ograniczone
(PAP/Maciej Kulczyński)
bEIMvuQB

Związki Prawa i Sprawiedliwości ze SKOK-ami są _ wysoce ograniczone _ - uważa Jarosław Kaczyński. Były premier odniósł się w ten sposób do informacji o zatrzymaniu dwóch członków zarządu SKOK-u Wołomin. Prezes PiS podkreślił, że ta sprawa nie dotyczy jego partii.
Jak zaznaczył, SKOK Wołomin nie podlegał Kasie Krajowej, więc został wyeliminowany z podstawowej sieci SKOK. _ Jest nieporozumieniem zwracanie się z tą sprawą do nas, bo trzeba odróżnić różnego rodzaju mity czy stereotypy publicystyczne, dziennikarskie od rzeczywistości, nasze związki ze SKOK-ami są wysoce ograniczone _ - powiedział Jarosław Kaczyński.

Zatrzymani członkowie zarządu SKOK-u Wołomin to prezes Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. Szczegóły dotyczące zarzutów i środków zapobiegawczych gorzowscy śledczy mają ogłosić w piątek na konferencji prasowej.

Tak długi czas jest wymagany, by dowieźć zatrzymanych z innej części Polski. Gorzowska prokuratura zajęła się sprawą niejako przez przypadek. Przy innej sprawie dotyczącej wyłudzania kredytów zatrzymano osoby, które brały udział w tym procederze w przypadku SKOK-ów.

bEIMvuQD

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie jest jedną z największych kas spółdzielczych w Polsce. Od dwóch lat działalność SKOK-ów podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński chce, by Oświęcim odżył _ Można się wyrwać z cienia Auschwitz. Potrzebna jest tylko dobra energiczna władza _ - podkreśla.
Prezes PiS nie chce już wojny z Platformą Prezes PiS jednocześnie podsumowuje rządy Donalda Tuska: czas straconych szans, obniżonych standardów i niespełnionych obietnic.
bEIMvuRe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)