Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Julia Tymoszenko pokazała działaczom społecznym swój dom

0
Podziel się:

Mieści się on nad Dnieprem, pod Kijowem, w elitarnej miejscowości Koncza Zaspa.

Julia Tymoszenko pokazała działaczom społecznym swój dom
(PAP/EPA)

Ukraińscy politycy starają się nie pokazywać swoich włości ponieważ najczęściej żyją bardzo bogato - niewspółmiernie do oficjalnych dochodów. Była premier w przededniu rozpoczęcia swojej kampanii wyborczej zdecydowała się na taki krok.

Na teren swojego majątku wpuściła działaczy bliżej nieznanego ruchu społecznego _ Bez ogrodzeń _. Dom jest urządzony dość bogato, ale ze smakiem. Jak podkreśla była premier, po ewentualnej wygranej w wyborach prezydenckich, nie ma zamiaru zmieniać swojego stylu życia. _ _

_ - Żyję skromnie i będę tak żyć jak - jeżeli Bóg i naród pozwolą - zostanę prezydentem _ - zapewniła ogłaszając start swojej kampanii. _ Skromny _ dom byłej premier ma powierzchnię 450 metrów kwadratowych. Jest w nim 10 pokoi.

Poprzedni szef państwa, usunięty w wyniku rewolucji Wiktor Janukowycz był znany ze swojego wystawnego trybu życia. Jego majątek, _ Międzygórze _, był urządzony wyjątkowo bogato. Szef państwa miał do dyspozycji własne pole golfowe, ZOO, statek, a także ogromny dom, pełen drogich, często tandetnych przedmiotów.

Czytaj więcej w Money.pl
Tymoszenko wyszła ze szpitala w Berlinie Była premier Ukrainy opuściła dziś po dwunastodniowym leczeniu klinikę Charite w Berlinie - poinformowała dyrekcja szpitala.
Bez nich Euromajdan by nie przetrwał Sanitariuszki opatrywały rannych, babcie broniły protestujących przed Berkutem, a śpiewała im Rusłana.
Premier Rosji ostro o Ukrainie. Minister deklaruje miliardy pomocy Według niego władze rosyjskie zrobiły przerwę, aby prześledzić rozwój sytuacji.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)