Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jeszcze dziś spotkanie Komorowskiego z Tuskiem?

0
Podziel się:

Najprawdopodobniej dziś wieczorem dojdzie do spotkania prezydenta Bronisława Komorowskiego z premierem Donaldem Tuskiem ws. kandydatury na nowego szefa rządu i szczytu NATO.

Jeszcze dziś spotkanie Komorowskiego z Tuskiem?
(Bartosz Krupa/East News)

Według informacji PAP premier ma rozmawiać z prezydentem o ewentualnej kandydaturze Ewy Kopacz na premiera. Taka propozycja zyskała dziś poparcie zarządu partii rządzącej.
Tomasz Lenz z zarządu PO podkreślił jednak, że decyzja ws. desygnowania nowego premiera należy do prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Dziś po południu zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki zastrzegał w rozmowie z PAP, że prezydent nie podjął jeszcze żadnej decyzji personalnej w sprawie powołania nowego premiera. "W związku z trwającą dyskusją dotyczącą kandydata na nowego premiera chciałbym zdecydowanie przestrzec przed zbyt pochopnymi spekulacjami personalnymi w tej sprawie" - podkreślił Rybicki.

Czytaj więcej w Money.pl
Donald Tusk ma poparcie europejskiej chadecji _ - Europejska chadecja popiera kandydaturę premiera Donalda Tuska _ - poinformował po spotkaniu liderów EPL wiceszef ugrupowania, europoseł Jacek Saryusz-Wolski.
PiS za dodatkowymi miliardami na armię Prawo i Sprawiedliwość chce zwiększenia finansowania polskiej armii do poziomu 2 proc. PKB. Klub PiS złożył projekt nowelizacji ustawy w tej sprawie.
Do wyborów już tylko rok, a Tusk spełnił zaledwie połowę obietnic Nie ma właściwe żadnych szans, żeby zrealizować cały program z 2011 roku.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)