Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Jarosław Kaczyński twierdzi, że są przesłanki do sceptycyzmu ws. samobójstwa Petelickiego

0
Podziel się:

Szef PiS twierdzi, że generał znalazł się na liście osób zagrożonych, co może być przesłanką do wykluczenia samobójstwa.

Jarosław Kaczyński twierdzi, że są przesłanki do sceptycyzmu ws. samobójstwa Petelickiego
(Reporter)

Szef PiS pytany dziś o okoliczności śmierci gen. Sławomira Petelickiego stwierdził, że * *_ kilka tygodni temu miałem rozmowę, w której pewna bardzo znana uczestniczka polskiego życia publicznego powiedziała mi, że jest takich kilka osób zagrożonych _.

_ - Wszystko przez to, że za dużo mówią o tym, jak to w Polsce naprawdę było w ciągu tych przeszło 20 lat m.in. na początku okresu przemian. Wśród tych zagrożonych był pan Petelicki. I tej wiedzy nikt mi nie odbierze. Został wymieniony wśród zagrożonych i już nie żyje _ - twierdzi Jarosław Kaczyński.

_ - Ja jeszcze raz mówię, że kilka tygodni przed tym wydarzeniem pewna osoba - nie mam upoważnienia, by wymieniać jej nazwisko - ale jest to osoba powszechnie znana, wymieniła go na krótkiej liście osób, które bardzo dużo mówią i są w związku z tym zagrożone, zresztą niektóre z nich zostały już na różne sposoby uderzone - tyle mogę powiedzieć. To jest przesłanka do pewnego sceptycyzmu w sprawie koncepcji samobójstwa. Oczywiście, za mało znam szczegółów, bym się ostatecznie w tej sprawie wypowiadał _ - dodał prezes PiS.

Czytaj więcej w Money.pl
Są wyniki sekcji zwłok generała Petelickiego Warszawska prokuratura wszczyna oficjalne śledzwo w sprawie śmierci generała Sawomira Petelickiego.
Śmierć generała Petelickiego. Jutro śledztwo Według wstępnych ustaleń prokuratury i policji generał zginął w wyniku rany postrzałowej głowy.
Nie żyje generał Petelicki. Popełnił samobójstwo? Według wstępnych ustaleń, wszystko wskazuje na samobójstwo.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)