Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sytuacja w strefie gazy
25.07.2014 23:10

Izrael zgodził się na krótką przerwę w działaniach bojowych w Gazie

Kerry opuścił dziś Kair po nieudanych próbach doprowadzenia do dłuższego rozejmu między Izraelem i rządzącym w Strefie Gazy Hamasem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział sekretarzowi stanu USA Johnowi Kerry'emu, że Izrael zgodził się na 12-godzinną przerwę w działaniach bojowych w Strefie Gazy - poinformował wieczorem cytowany przez Reutera anonimowy funkcjonariusz rządu USA.

Wspomniany funkcjonariusz, który towarzyszył Kerry'emu w podróży bliskowschodniej, sprecyzował, że przerwa rozpocznie się o godz. 7.00 rano czasu miejscowego (6.00 czasu polskiego) w sobotę.

Kerry opuścił dziś Kair po nieudanych próbach doprowadzenia do dłuższego rozejmu między Izraelem i rządzącym w Strefie Gazy Hamasem.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejne ofiary w Strefie Gazy, nie działa... Po trzykrotnym nalocie bombowym przestała działać jedyna elektrownia w Strefie Gazy.
ONZ zapowiada śledztwo. Rezolucja przyjęta Wysoka komisarz ONZ ds. praw człowieka Navi Pillay powiedziała dziś, że Izrael nie czyni dość, by chronić cywilów, a jednocześnie potępiła ataki rakietowe Hamasu.
Strefa Gazy. Już 631 palestyńskich ofiar Do tej pory w Gazie zginęło 27 izraelskich żołnierzy, większość w ciągu ostatnich czterech dni.
Tagi: sytuacja w strefie gazy, izrael, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz