Notowania

inka
10.04.2009 12:36

Inka wychodzi na wolność

Halinę G. skazano za pomoc w zabójstwie byłego ministra sportu, Jacka Dębskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

Inka wychodzi z więzienia. Jutro - po 8miu latach za kratami - na wolność wyjdzie Halina G. - skazana za pomoc w zabójstwie byłego ministra sportu, Jacka Dębskiego. Odsiedziała cały wyrok.

Inka w zakładzie karnym wyszła za mąż za Francuza. Mąż odbierze jutro Inkę z więzienia. Prawdopodobnie zaraz potem wyjadą za granicę, by tam zacząć nowe życie.

Jutro minie 8 lat od zabójstwa Jacka Dębskiego - byłego ministra sportu w rządzie AWS. Zginął w Warszawie w pobliżu restauracji, z której wyszedł nocą z _ Inką _. Zastrzelił go płatny zabójca _ Sasza _, śledzący ich nocny spacer wzdłuż Wisły.

* [ Zabójca Dębskiego nie żyje ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zabojca;debskiego;nie;zyje;dowiedzial;sie;iar,241,0,54769.html )

O zlecenie zabójstwa był oskarżony Jeremiasz Barański - _ Baranina _ - daleki kuzyn Dębskiego, który zdołał naciągnąć go na zainwestowanie 400 tysięcy dolarów. Pieniądze przekazane Barańskiemu przepadły, a Dębski zaczął dopominać się ich zwrotu.

W trakcie procesu w Wiedniu _ Baranina _ popełnił samobójstwo w więzieniu. Także _ Sasza _ odebrał sobie życie w areszcie, tuż po zatrzymaniu go i przedstawieniu zarzutu. _ Inka _ jest więc jedynym żyjącym do dziś sprawcą związanym z tą zbrodnią.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: inka, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz