Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porwania samolotów
25.04.2014 09:46

Incydent w samolocie. Pasażer chciał wejść do kabiny, musieli lądować

Przedstawiciel linii lotniczych Virgin Australia powiedział, że samolot nie został porwany, a pasażer, który próbował wejść do kokpitu, był pijany.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Pijany pasażer próbował dostać się do kokpitu samolotu australijskich linii lotniczych Virgin Australia, który leciał na indonezyjską wyspę Bali. Pilot poinformował kontrolerów lotów o próbie porwania maszyny.

[Aktualizacja 10:25]

Boeing 737-800 leciał z Brisbane na wschodzie Australii. Został zmuszony do lądowania w mieście Denpasar na Bali. Godzinę wcześniej pilot przekazał wieży informację o próbie uprowadzenia maszyny.

Przedstawiciel linii Virgin Australia powiedział, że samolot nie został porwany, a pasażer, który próbował wejść do kokpitu, był pijany.

Indonezyjska policja poinformowała o zatrzymaniu tego pasażera.

Według rzecznika indonezyjskich sił powietrznych pozostałym pasażerom nic się nie stało.Virgin Australia, wcześniej znane jako Virgin Blue Airlines, to drugie co do wielkości linie lotnicze w Australii.

Czytaj więcej w Money.pl
Samolot mógł zostać porwany. Policja w domu pilota Porywacze prawdopodobnie wyłączyli system łączności. Policja przeszukała dom pilota.
Symulacja porwania samolotu w czasie ćwiczeń NATO-Rosja W ćwiczenie zaangażowane były centra koordynacyjne CAI w Moskwie i Warszawie korzystające z utworzonych w państwach NATO i Rosji lokalnych ośrodków zbierania informacji powietrznej.
Odnaleziono szczątki. To zaginiony Boeing? Australijska policja bada niezidentyfikowane szczątki, które morze wyrzuciło na brzeg.
Tagi: porwania samolotów, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz