Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
handel narkotykami
30.01.2014 12:02

Heroina w barze szybkiej obsługi

Wtajemniczeni wiedzieli, jak w pewnym barze szybkiej obsługi w Pittsburghu, w Pensylwanii, kupić heroinę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Krypto/CC BY-NC-SA 2.0/Flickr)

Wtajemniczeni wiedzieli, jak w pewnym barze w Pittsburghu, w Pensylwanii, kupić narkotyki. _ Chcę zamówić zabawkę _ - mówili do pracownicy w okienku dla zmotoryzowanych, płacili i odjeżdżali z heroiną. Kres temu procederowi położyła policja.

O policyjnej akcji poinformowała w środę _ Pittsburgh Post Gazette _ w wydaniu internetowym. Policjanci działający pod przykryciem zamówili _ zabawkę _, zapłacili 82 dolary i dostali zestaw dziecięcy z dziesięcioma paczuszkami heroiny. Pracownicę handlującą narkotykiem zatrzymano. Miała przy sobie jeszcze 50 porcji heroiny.

Nie wiadomo jeszcze, jak długo w tym barze szybkiej obsługi, należącym do znanej sieci, handlowano narkotykami. W połowie stycznia w Pensylwanii zatrzymano mężczyznę, który policjantom w cywilu sprzedał heroinę na parkingu baru tej samej sieci.

Czytaj więcej w Money.pl
Zastrzelił 5 osób i popełnił samobójstwo Wśród zabitych jest dwoje dzieci. Okoliczności tragedii nie są jeszcze w pełni znane. Wiadomo, że napastnik sterroryzował grupę osób i zabarykadował się z nimi w jednym z domów.
Strzelanina w USA. Jest wielu rannych Wśród 11 rannych krwawych porachunków w Chicago jest trzyletnie dziecko. Według nieoficjalnych informacji, zostało postrzelone w twarz.
Były kongresmen i jego żona skazani Oboje byli oskarżeni o sprzeniewierzenie funduszy wyborczych i oszustwa podatkowe.
Tagi: handel narkotykami, heroina, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz