Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
narkotyki w polsce
31.10.2012 13:37

Handel narkotykami w Polsce. Zatrzymali siedem osób

Według śledczych podejrzani wprowadzili do obrotu narkotyki warte ok. 750 tys. zł. Mężczyźni zostali aresztowani.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali siedmiu mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami w woj. lubelskim. Według śledczych wprowadzili oni do obrotu narkotyki warte ok. 750 tys. zł. Mężczyźni zostali aresztowani.

Podejrzani mają od 24 do 51 lat, zostali zatrzymani w Warszawie, Lublinie, Włodawie i na terenie gminy Wisznice na Lubelszczyźnie - poinformował dziś rzecznik komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie Janusz Wójtowicz.

_ - Dwóch z nich kilkanaście dni temu opuściło zakłady karne. Byli skazani za handel narkotykami _ - dodał Wójtowicz.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzani od grudnia 2005 r. wprowadzili do obrotu 14 kg amfetaminy oraz 11 kg marihuany o łącznej wartości ok. 750 tys. zł. Narkotyki przez sieć dealerów były rozprowadzane w szkołach, dyskotekach i lokalach gastronomicznych, głównie w Lublinie, Włodawie i gminie Wisznice. Podczas śledztwa policjanci zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy i 320 gram marihuany.

Policja traktuje tę sprawę jako _ rozwojową _, m.in. funkcjonariusze ustalają, kto rozprowadzał narkotyki.

Podejrzanym grozi do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak działała największa fabryka narkotyków Kilka ton różnych narkotyków, mógł wprowadzić do obiegu gang rozbity przez Centralne Biuro Śledcze.
Mieli 1,4 kg marihuany. Bynajmniej nie dla psa Policjanci znaleźli narkotyki w bagażniku samochodu, który skontrolowali w Tarnogrodzie w lubelskim. Zatrzymano dwóch mężczyzn.
Ćwierć miliona złotych. Kolejny sukces policji Narkotyki przechowywane były w osiedlowym garażu. Zatrzymany w miejscu ich przechowywania 27-letni Karol K., bezrobotny, oprócz narzędzi do porcjowania narkotyków, miał przy sobie 10 tys. złotych.
Tagi: narkotyki w polsce, narkotyki, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz