Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Grupiński: klub bez zastrzeżeń przyjął stanowisko premiera

0
Podziel się:

Donald Tusk nie usprawiedliwiał bohaterów afery podsłuchowej.

Grupiński: klub bez zastrzeżeń przyjął stanowisko premiera
(East News)

Klub PO nie miał zastrzeżeń do stanowiska premiera. Szef klubu Rafał Grupiński relacjonował w radiowej Trójce przebieg wczorajszego posiedzenia z udziałem szefa rządu.

Poseł Grupiński mówił, że Donald Tusk nie usprawiedliwiał wczoraj bohaterów afery podsłuchowej.

Zapowiedział też, że zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje, ale dopiero po wyjaśnieniu kto zlecił nagrywanie polityków.

To stanowisko zostało przyjęte bez zastrzeżeń. Zdaniem Grupińskiego, ostrożność premiera w tej sprawie nie dziwi, bo termin publikacji nie wygląda na przypadkowy.

Rafał Grupiński mówił, że tuż przed spotkaniem z klubem osobiście spotkał się z premierem. Szef klubu PO poruszył kwestię odpowiedzialności ministra spraw wewnętrznych za niedostateczną ochronę kontrwywiadowczą.

_ - Donald Tusk już na posiedzeniu odniósł się do tej sprawy i wytłumaczył ją _ - mówił.

Taśmy "Wprost" będą tematem dzisiejszego spotkania premiera Donalda Tuska z wicepremierem Januszem Piechocińskim. Obaj politycy spotkają się o 10:30, przed posiedzeniem rządu.

Czytaj więcej w Money.pl
Afera taśmowa. PO murem przy premierze Wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk powiedział, że szef rządu ma pełne wsparcie jeśli chodzi o decyzje jakie podejmuje w związku ze sprawą podsłuchów
Latkowski chciał się spotkać z Sienkiewiczem Na upublicznionym przez Wprost 14 czerwca nagraniu słychać, jak szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz rozmawia z prezesem Narodowego Banku Polskiego.
Prezes PKN Orlen i Paweł Graś kolejnymi bohaterami afery taśmowej Na liście podsłuchiwanych osób są jeszcze m.in. Radosław Sikorski, Jacek Rostowski i Włodzimierz Karpiński.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)