Notowania

pedofil
12.01.2014 16:10

Groźny pedofil zatrzymany w Krakowie

Tomasz P. sam nagrał moment jak moletuje pasierbicę. Wpadł w trakcie rutynowej kontroli.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Artur Barbarowski/East News)

Pedofil wpadł przez nielegalne płyty. Policja zatrzymała 44latka, który miał molestować swoją pasierbicę.

Tomasz P. wpadł, gdy na jedną z giełd w Krakowie jechał z nielegalnie skopiowanymi płytami. _ Podczas rutynowej kontroli jego komputera na twardym dysku policyjny ekspert odnalazł nagranie, na którym mężczyzna molestował dziecko _ - wyjaśnia podinspektor Mariusz Ciarka.

_ Jak się okazało 44letni mężczyzna sam nagrał moment jak moletuje pasierbicę. _ Policja poinformowała prokuraturę, która wszczęła śledztwo.

Podczas przesłuchania dziewczynka opowiedziała o czynach konkubenta jej matki. Śledczy przedstawili Tomaszowi P. zarzut molestowania seksualnego nieletniej. _ Niewykluczone, że ten mężczyzna mógł dopuścić się jeszcze innych czynów seksualnych wobec nieletnich. Wyjaśni to dalsze postępowanie _ - dodaje podinspektor Ciarka.

44 letniemu Tomaszowi P. grozi 12-ście lat więzienia. Biegli sprawdzają czy mężczyzna jest poczytalny. Na razie przebywa w areszcie.

Czytaj więcej w Money.pl
Gangsterzy ochraniali dyskoteki. 22 zatrzymanych 11 osób oskarżyła krakowska prokuratura o działanie w gangu zajmującym się rozprowadzaniem narkotyków i przejmowaniem siłą ochrony krakowskich lokali rozrywkowych.
Miesiąc z prawkiem i już na podwójnym gazie Kierująca włączyła lewy kierunkowskaz i zjechała na lewy pas, a następnie gwałtownie skręciła w prawo. Po zatrzymaniu okazało się, że w jej organizmie jest ponad promil alkoholu.
Po 34 godzinach zatrzymali uciekiniera Mężczyzna uciekł ze spacerniaka w sobotę około południa. 29-latek, podejrzany o kradzieże z włamaniami, przebywał w areszcie od ponad 3 miesięcy.
Gwałciciel szukał ofiar w tramwajach Wojciech W. obserwował młode kobiety w krakowskich środkach komunikacji masowej, następnie szedł za nimi i atakował. Grożąc nożem doprowadzał je do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym.
Tagi: pedofil, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz