Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Gowin
28.11.2012 06:49

Gowin krytykuje wniosek o postawienie Kaczyńskiego i Ziobry

W czwartek PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie J.Kaczyńskiego i Z.Ziobry przed Trybunałem. Pod wnioskami podpisali się posłowie PO, Ruchu Palikota i SLD.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Jarosław Gowin _ nie widzi żadnych podstaw do postawienia J. Kaczyńskiego i Z. Ziobry przed Trybunałem Stanu _. Minister sprawiedliwości powiedział to TVP wczoraj, w programie _ Na pierwszym planie _. *

_ - Krytycznie oceniam działalność polityczną rządu Jarosława Kaczyńskiego, bardzo krytycznie oceniam to co robił pan minister Ziobro, ale ich oceni już historia, jeżeli złamaliby prawo to od tego jest prokurator, natomiast nie widzę żadnych podstaw do stawiania ich przed Trybunałem Stanu _ - stwierdził Gowin odnosząc się do wniosku PO o postawienie obu polityków przez TS.

_ - Uważam za niedobrą dla kultury politycznej praktykę, że liderom partii opozycyjnej prawie sześć lat po utracie przez nich władzy, próbuje się stawiać zarzuty, które prowadzą ich przed Trybunał Stanu _ - dodał minister sprawiedliwości.

W czwartek (22 listopada) PO złożyła w Sejmie wnioski o postawienie J.Kaczyńskiego i Z.Ziobry przed Trybunałem. Pod wnioskami podpisali się posłowie PO, Ruchu Palikota i SLD.

Czytaj więcej w Money.pl
Ostry list PSL do PiS: Gęby pełne frazesów Szefowie klubów PiS i PSL wymieniają się listami ws. małych sądów.
Gowin razem z PiS. Zaskakujące spotkanie na szczycie Minister sprawiedliwości: _ To była dobra i merytoryczna rozmowa _. Prezes PiS też był zadowolony.
Deregulacja w Sejmie. Precedensowa decyzja Za trzy tygodnie, 10 i 11 grudnia, ma odbyć się wysłuchanie publiczne w sprawie projektu częściowo lub całkowicie deregulującego dostęp do 50 zawodów.
Tagi: Jarosław Gowin, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz