Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność policji
14.07.2014 19:07

Gorzów Wielkopolski: Policja strzelała do furiata uzbrojonego w... tłuczek

Zobacz zamieszczony w sieci film z akcji policji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Prokuratura zbada film z interwencji policji w Gorzowie Wielkopolskim. Atak furiata na policjantów w Gorzowie Wielkopolskim zakończył się postrzeleniem napastnika. Na opublikowanym w internecie filmie widać, że policjanci strzelali do uciekającego przestępcy.

Sławomir Konieczny z komendy wojewódzkiej policji w Gorzowie powiedział IAR, że 48-latek uzbrojony w tłuczek do mięsa, siekierę i łom około 7:00 nad ranem niszczył samochody w centrum miasta. Gdy na miejsce dotarli funkcjonariusze, zaatakował ich. Prokuratura zbada wszystkie okoliczności zdarzenia, także zarejestrowane na filmie czy zeznania świadków - powiedział Konieczny.

Na filmie zamieszczonym w internecie widać, że policjanci zaczęli strzelać, kiedy napastnik zaczął rzucać w nich przedmiotami. Po chwili mężczyzna zaczyna uciekać, a policjanci oddają kolejne celne tym razem strzały, po których pada.

Na policyjnym samochodzie pozostały ślady po siekierze, a sam agresor został postrzelony w nogę i przewieziony do szpitala. Na razie nie ustalono motywów działania mężczyzny. Prawdopodobnie w przeszłości leczył się psychiatrycznie. Mieszkał sam.

Czytaj więcej w Money.pl
Gorzów: niska emisja i energia cieplna Zmorą polskich miast jest zanieczyszczone powietrze pyłami, które wydobywają się z kominów kamienic. Projekt "Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego", to plan na zdrowsze powietrze. Projekt realizowany będzie przez Urząd Miasta Gorzowa, który jest liderem projektu oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., będącego partnerem. Inwestycja ma na celu ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez ...
Szpital walczy z bakteriami legionella w wodzie Powtórna kontrola wykazała, że bakterie nadal są w ciepłej wodzie łazienek niektórych oddziałów.
Bezpłatny internet w autobusach i tramwajach Udostępnienie bezpłatnego internetu pasażerom Miejskiego Zakładu Komunikacji to efekt realizacji przyjętego przez zarząd spółki programu działań promocyjnych na rok 2014.
Tagi: działalność policji, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz