Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gazy wzdętych krów wysadziły w powietrze oborę

3
Podziel się:

- Stężenie metanu w oborze było bardzo wysokie. Wyładowanie elektrostatyczne spowodowało eksplozję gazu i wybuch płomieni - podali w komunikacie policjanci.

Gazy wzdętych krów wysadziły w powietrze oborę
(kevinzim/cc/flickr)

Gazy stada 90 cierpiących na wzdęcia krów doprowadziły do wybuchu w gospodarstwie rolnym w Rasdorfie (w Hesji, w środkowych Niemczech) i wysadziły w powietrze oborę - podała wczoraj niemiecka policja.

Jedno zwierzę zostało ranne, uszkodzeniu uległ dach budynku.

Stężenie metanu w oborze było bardzo wysokie. _ Wyładowanie elektrostatyczne spowodowało eksplozję gazu i wybuch płomieni _ - podali w komunikacie policjanci.

Czytaj więcej w Money.pl
W Niemczech i Holandii zlikwidują... znaki drogowe? Być może tytuł wybiega zbyt mocno w przyszłość, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w...
Niemiecka partia groziła politykom z zagranicy Skrajnie prawicowa Narodowo-Demokratyczna Partia Niemiec (NPD) wezwała polityków partii Zieloni pochodzących z zagranicy do wyjazdu z Niemiec. Listy z takim żądaniem otrzymały trzy osoby kandydujące do Bundestagu.
Trzech zabitych i pięciu rannych. W restauracji Trzech zabitych i pięciu rannych - to bilans strzelaniny, do której doszło wczoraj wieczorem w miasteczku Dossenheim w pobliżu Heidelbergu w południowo-zachodnich Niemczech.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(3)
pol
3 lata temu
Tusk gdzie twoje procedury?
waczawer
3 lata temu
No tak! Znowu Niemcy! Co na to herr Tusk, Merkel i Timmermans? Bedzie dyskusja czy jednak tylko incydent? Czy Macrone będzie darł sie znowu?
Józek
3 lata temu
Jo jo a gdzie uziemienia, odgromy, a gdzie była polska elektryk he, pewnie jechała do kraju € zawieść i strzępy kabli do wypalenia na miedź. Tak to już je wew tem kraju