Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Expose Ewy Kopacz. Kaczyński o klątwie nienawiści

0
Podziel się:

Czy to zasługa Ewy Kopacz? - Pani premier jeszcze nieraz was zaskoczy - stwierdził Donald Tusk.

Expose Ewy Kopacz. Kaczyński o klątwie nienawiści
(PAP/Radek Pietruszka)

Jarosław Kaczyński i Donald Tusk podali sobie ręce. Po przemówieniu programowym Ewy Kopacz prezes PiS życzył byłemu premierowi powodzenia. Powiedział też by nie wierzył, że go nienawidzi.

-_ To wszystko, co mu powiedziałem. Zdaje się, że on w pewnym momencie nie rozumiał, czy ja mówię, że go nienawidzę, czy żeby nie wierzył w to, że go nienawidzę. Ale kiedy już mu to wyjaśniłem, to rozstaliśmy się w tej sprawie w zgodzie. Chciałem w ten sposób zareagować na stwierdzenie, które opierało się na tezie całkowicie kontrfaktycznej _- zrelacjonował prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński nawiązał do fragmentu expose Ewy Kopacz, w którym premier zaapelowała do Kaczyńskiego: _ panie prezesie, zdejmijmy z Polski klątwę nienawiśc _i.

-_ Nie jesteśmy winni języka nienawiści. Jesteśmy bardziej jego ofiarą. Nie jest rzeczą dobrą, żeby w przemówieniu, w którym z jednej strony mówi się o współpracy, stawiać sprawy w ten sposób _ - zapewnił Kaczyński.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/227/m322275.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/expose-ewy-kopacz-zobacz-wszystkie-obietnice,27,0,1629467.html) *Expose Ewy Kopacz. Zobacz wszystkie obietnice pani premier * Szefowa rządu zapowiedziała rewolucję w armii, na kolei, w szkołach i szpitalach, transporcie miejskim i teatrach.
Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim zrelacjonował też Donald Tusk. Zdaniem byłego premiera, przypisując zasługę Ewie Kopacz:

- _ Nagle jedno słowo pani premier i Jarosław Kaczyński wstał, podszedł i z ludzkim uśmiechem na twarzy mówi: trzymaj się, życzę ci wszystkiego najlepszego. Z taką serdecznością. Doceńcie to. Zobaczycie, że jeszcze nieraz pani premier was zaskoczy _- powiedział Tusk.

Odnosząc się do apelu Ewy Kopacz o współpracę prezes PiS powiedział, że współpraca trwa cały czas. Zauważył, że pokazuje to większość wyników sejmowych głosowań. _ Nie przyjmujemy zasady nie, bo nie _ - podkreślił. Jarosław Kaczyński nie chciał oceniać wystąpienia Ewy Kopacz i na pytania w tej sprawie nie odpowiedział ani jednym słowem.

Czytaj więcej w Money.pl
Bieńkowska ocenia rząd Kopacz. I radzi... Odchodząca minister przedstawiła też kilka rad dla nowej szefowej _ najlepiej działającego resortu _.
"Festiwal obietnic." Komentarze po expose -_ Mam nadzieję, że oprócz tego, że ktoś kto to wszystko napisał, jeszcze to policzył _- mówi Dariusz Joński, rzecznik prasowy SLD.
Tak oceniamy sytuację w kraju. Zaskoczenie Z najnowszego sondażu wynika, że co trzeci obywatel sądzi, iż sytuacja naszego kraju zmierza w dobrym kierunku.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)