Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Elbląg: Zatrzymano podpalaczy samochodów

0
Podziel się:

Straty po podpaleniach oszacowano wówczas na 250 tys. zł. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Elbląg: Zatrzymano podpalaczy samochodów
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

Policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przed 5 laty podpalili kilka samochodów oraz budynek gospodarczy - straty wyniosły 250 tys. zł. Zatrzymani przyznali się do zarzutów; grozi im do 10 lat więzienia.

Jak poinformował oficer prasowy elbląskiej policji Krzysztof Nowacki, 27-letni Damian Ż. i o rok młodszy jego kolega Grzegorz S. byli w momencie zatrzymania kompletnie zaskoczeni.

_ - Sądzili, że po tylu latach policja nie wyjaśni tych podpaleń. Ale dzięki informacjom uzyskanym operacyjnie przez funkcjonariuszy kryminalnych, stało się możliwe nie tylko ustalenie sprawców, ale i odtworzenie zdarzeń _ - poinformował Nowacki. Obaj zatrzymani przyznali się do winy - dodał.

W styczniu 2008 roku pod Elblągiem spłonął budynek gospodarczy, a w samym mieście podpalonych zostało kilka samochodów. Zdaniem policji obaj zatrzymani dokonali tych podpaleń, gdy wracali z dyskoteki - prawdopodobnie byli wtedy pod wpływem narkotyków.

Straty po podpaleniach oszacowano wówczas na 250 tys. zł. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
ABW zatrzymała oszustów. Banki straciły... Ofiarą działań padło 12 największych banków.
Odszedł zastępca komendanta policji. Powód? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zaprzecza, że powodem odejścia Rokity jest...
Ochroniarz strzelił 12 razy w nocnym sklepie Do sytuacji doszło dziś w nocy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)