Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Edward Snowden już nie jest sam w Moskwie. Dołączyła dziewczyna

0
Podziel się:

Mężczyzna, który opublikował w 2013 r. tysiące poufnych dokumentów amerykańskich służb wywiadowczych, ścigany jest przez władze USA listem gończym.

Edward Snowden już nie jest sam w Moskwie. Dołączyła dziewczyna
(youtube.com)

Lindsay Mills, która była partnerką Snowdena kiedy w maju 2013 r. opuścił on Hawaje udając się do Hong Kongu, dołączyła do niego w Moskwie w lipcu br. Tak wynika z pokazywanego na festiwalu filmowym w Nowym Jorku dokumentalnego filmu _ Citizenfour _nakręconego przez Laurę Poitras.

Na filmie widać Snowdena i Mills w moskiewskim mieszkaniu, w którym Snowden przebywa od czasu udzielenia mu przez władze rosyjskie tymczasowego azylu. Później Snowden otrzymał zezwolenie na pobyt w Rosji na okres 3 lat.

Snowden, który opublikował w 2013 r. tysiące poufnych dokumentów amerykańskich służb wywiadowczych, ścigany jest przez władze USA listem gończym.

Czytaj więcej w Money.pl
Niemcy: Właściwa reakcja na szpiegostwo USA _ Potrzebujemy i oczekujemy stosunków opartych na zaufaniu _ - zapewnił szef niemieckiego MSZ.
INTERAKTYWNY PRZEGLĄD - 11 MARCA 2014 Edward Snowden przemawia z Rosji.
Niemcy walczą ze szpiegami z USA Niemieccy eksperci przypuszczają, że instalacje, za pomocą których Amerykanie kontrolowali telefon komórkowy kanclerz Angeli Merkel, znajdują się na dachu ambasady USA w Berlinie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)