Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dziecko Kate i Williama zarejestrowane

0
Podziel się:

Urodzony 22 lipca w szpitalu St Mary's w Londynie książę jest trzeci w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii, po dziadku Karolu i ojcu.

Dziecko Kate i Williama zarejestrowane
(Rex Features/EAST NEWS)

Książę Cambridge William wpisał narodziny syna do oficjalnego rejestru urodzeń dziś rano w Pałacu Kensington w Londynie. Jako swój zawód podał: książę Wielkiej Brytanii.

Dokument zatytułowany _ Narodziny _ o numerze 207 zawiera datę, miejsce urodzenia oraz tytuł i pełne imię nowo narodzonego księcia - Jego Królewska Wysokość Książę George Alexander Louis Cambridge. Urodzony 22 lipca w szpitalu St Mary's w Londynie książę jest trzeci w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii, po dziadku Karolu i ojcu.

Podane zostały też pełne imiona rodziców: Jego Królewska Wysokość William Arthur Philip Louis, książę Cambridge, oraz Jej Królewska Wysokość Catherine Elizabeth, księżna Cambridge. Jako zawód obojga wpisano - książę i księżna Wielkiej Brytanii. W rubryce _ Adres _ podano: Pałac Kensington w Londynie. Książe podpisał się po prostu: _ William _.

_ - Współpraca z Pałacem Kensington to ogromna przyjemność. Rada dzielnicy Westminster rejestrowała w przeszłości narodziny królowej Elżbiety, księcia Karola, Williama i Harry'ego, teraz kontynuujemy tradycję _ - powiedziała urzędniczka Alison Cathcart rejestrująca dziecko. Wyjątkowo przyjechała ona do książecej rezydencji.

Czytaj więcej w Money.pl
Syn Williama i Kate powodem do dumy To chłopiec! - ogłaszają na pierwszej stronie londyńskie dzienniki w specjalnych wydaniach po wczorajszych narodzinach syna księcia Williama i księżnej Kate.
Kate Middleton urodziła chłopca. Jakie imię będzie nosiło Baby Cambridge? Baby Cambridge przyszło na świat w prywatnym szpitalu St. Mary's w Londynie - tym samym, w którym urodził się książę William.
Księżna Kate urodziła syna Zanim informacja o narodzinach obiegła media, trafiła najpierw do królowej Elżbiety II.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)