Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dwa zarzuty dla nożownika z Bukowiny

0
Podziel się:

To Gruzin, który w Bukowinie Tatrzańskiej przebywał z żoną i przyjaciółmi.

Dwa zarzuty dla nożownika z Bukowiny
(Piotr Kamionka/REPORTER)
bEISyiDF

Dwa zarzuty dla Gruzina zatrzymanego w sprawie zabójstwa w Bukownie Tatrzańskiej. 26-latek usłyszał zarzut zabójstwa i ciężkiego uszkodzenia ciała. Grozi mu dożywocie.

Policja zatrzymała w Warszawie nożownika, który w Bukowinie Tatrzańskiej podczas zabawy sylwestrowej zaatakował dwóch mężczyzn. To 26-letni obcokrajowiec - poinformował rzecznik małopolskiej policji Mariusz Ciarka.

W wyniku ran zadanych nożem zmarł 23-latek z Podkarpacia, a jego o rok młodszy kolega przeszedł operację ratującą życie.

bEISyiDH

_ - Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę w stolicy i został przewieziony do Zakopanego. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. W poniedziałek ma być przesłuchiwany przez zakopiańską prokuraturę. Po przesłuchaniu śledczy zdecydują o przedstawieniu mu zarzutów _ - powiedział Ciarka.

Nożownik to Gruzin, który w Bukowinie Tatrzańskiej przebywał z żoną i przyjaciółmi.

Do bójki doszło w jednym z lokali w Bukowinie Tatrzańskiej tuż przed północą. Kiedy awantura przeniosła się na zewnątrz, jeden z mężczyzn nożem zaatakował dwóch sylwestrowiczów. 22-latek i 23-latek doznali ciężkich ran kłutych i ciętych. Poszkodowanym szybko udzielono pierwszej pomocy i przewieziono do szpitala w Zakopanem, jednak lekarzom nie udało się uratować 23-latka.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja zatrzymała nożownika z Bukowiny To 26-letni obcokrajowiec, według nieoficjalnych informacji - Gruzin.
Atak nożownika na Podhalu. Nie żyje 28-latek W jednym z lokali doszło do awantury między uczestnikami imprezy sylwestrowej.
bEISyiEi
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)