Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wrocław
10.03.2013 16:53

Dutkiewicz wzywa komendanta policji na rozmowę

Prezydent Wrocławia spotka się z komendantem miejskim policji, aby omówić działania funkcjonariuszy w kwestii poprawy bezpieczeństwa w stolicy Dolnego Śląska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz spotka się w poniedziałek z komendantem miejskim policji, aby omówić działania funkcjonariuszy w kwestii poprawy bezpieczeństwa w stolicy Dolnego Śląska. *

To efekt m.in. obrzucenia butelkami gości jednego z wrocławskich klubów.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem, kiedy to stojący przed wejściem do jednego z klubów, uczestnicy odbywającego się w nim koncertu, zostali obrzuceni butelkami przez grupę ok. 20 osób.

_ Poszkodowana została jedna osoba, która rozcięła sobie skórę o potłuczone szkło. Po opatrzeniu wróciła jednak na koncert. Organizatorzy zabawy nie zgłosili żadnych strat materialnych, a koncert nie został przerwany _ - powiedział rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski.

Rzecznik zaprzeczył informacjom, jakoby to wnętrza klubu miał zostać wrzucony granat dymny lub gazowy oraz doniesieniom o bójce. _ - Z zebranych przez nas informacji wynika, że nikt nie został pobity. Świadkowie nie potwierdzili także informacji, jakoby napastnicy mieli na sobie jakiekolwiek emblematy miejscowego klubu piłkarskiego _ - dodał.

Obecnie nikt nie został zatrzymany, ale policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Na poniedziałkowym spotkaniu Rafała Dutkiewicza z komendantem miejskim policji mają być omówione m.in. wydarzenia z sobotniego wieczoru oraz kwestie bezpieczeństwa w mieście. Spotkanie odbędzie się w Ratuszu.

Czytaj więcej w Money.pl
Policja przechwyciła 700 kg nielegalnego tytoniu Wartość strat na szkodę Skarbu Państwa policja szacuje na kwotę blisko pół mln zł. Natomiast wartość zabezpieczonego w tej sprawie mienia m.in. maszyn i tytoniu to blisko 170 tys. zł.
Strzelanina we Wrocławiu. Słychać było serie Świadkowie mówią o rannym. Podejrzewa się, że to gangsterskie porachunki.
Jak Wrocław zawojował Polskę. Czy Dutkiewicz zostawi to miasto? Rafał Dutkiewicz ujawnia plany na najbliższe lata. Co będzie jego trampoliną do walki o więcej niż fotel prezydenta Wrocławia.
Tagi: wrocław, policja, dutkiewicz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz