Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Derby Krakowa. Policja gotowa na "świętą wojnę"

0
Podziel się:

Więcej patroli policji jest nie tylko wokół stadionów, ale również na krakowskich osiedlach.

Derby Krakowa. Policja gotowa na "świętą wojnę"
(Artur Barbarowski/East News)

Ponad 1,5 tysiąca policjantów będzie pilnować kibiców podczas derbów Krakowa. Dziś po raz 187. zagrają ze sobą piłkarze Wisły i Cracovii.

Od lat to rywalizacja nie tylko na murawie boiska, ale również między kibicami dwóch zwaśnionych drużyn. Dlatego od wczoraj w Krakowie pracuje więcej policjantów. Spoza Małopolski przyjedzie około 200 policjantów. Zostały ściągnięte posiłki również z Katowic i Rzeszowa. Reszta to funkcjonariusze z Krakowa, ale również komend powiatowych.

Więcej patroli policji jest nie tylko wokół stadionów, ale również na krakowskich osiedlach. Na zabezpieczenie meczów tak zwanego "podwyższonego ryzyka" w zeszłym roku policja w Małopolsce wydała prawie 4 miliony złotych.

Początek derbów Krakowa o 15:30.

Czytaj więcej w Money.pl
Złodzieje wysadzili bankomat w powietrze Złodzieje doprowadzili do wybuchu w jednym z bankomatów w podłódzkim Andrespolu i ukradli z niego gotówkę.
Mundurowi protestują. Słusznie? Związkowcy ze służb mundurowych protestują w środę przed gmachem parlamentu przeciw ustawie, która obniża zasiłki chorobowe funkcjonariuszy i żołnierzy.
"Ustawa o bestiach jest niepotrzebna" Ryszard Kalisz podkreśla, że policja jest dobrze przygotowana do monitorowania niebezpiecznych osób.
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)