Notowania

PiS
21.07.2011 15:37

Dera: Rząd boi się obciążającego go raportu

Prawo i Sprawiedliwość uważa, że wokół raportu Millera, toczy się wewnętrzna gra w rządzie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller zapowiedział, że w ciągu kilkunastu dni zostanie opublikowany raport komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej. PiS mówi jednak o niedobrej grze wewnątrz rządu. *

Poseł PiS Andrzej Dera (na zdjęciu) uważa, że nie oznacza to nic poza tym, że w rządzie jest przepychanka. - _ Dzieją się rzeczy bardzo złe, niepotrzebne i tak naprawdę bardzo wstydliwe _ - ocenia Dera.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁA PIS:

Zdaniem Andrzeja Dery jedynym wytłumaczeniem zwłoki w ogłoszeniu raportu jest lęk przed odpowiedzialnością. - _ Wszyscy domyślamy się, że ogromnie zaniedbania były po stronie polskiej, po stronie rządowej _ - ocenia poseł Prawa i Sprawiedliwości.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI ANDRZEJA DERY:

Zdaniem Andrzeja Dery wszystko zmierza ku temu by publikacja nastąpiła w szczycie sezonu urlopowego i jak najmniej osób przeczytało raport i usłyszało komentarze do niego.

Tymczasem minister Jerzy Miller podkreślił, że wszystkie informacje w sprawie raportu, które docierają do prasy, są tylko domysłami.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/t152912.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pawlak;ostro;zaatakowal;tuska;ma;dosc,229,0,877541.html) Pawlak ostro zaatakował Tuska. Ma dość Domaga się publikacji raportu komisji Jerzego Millera. Przecieki z jej prac porównał do afery Murdocha. PiS i SLD stanęły po jego stronie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t132144.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/raport;millera;wiemy;dlaczego;trzeba;czekac;tak;dlugo,73,0,874057.html) Raport Millera: Znamy powód opóźnienia Jerzy Miller tłumaczył Jarosławowi Gowinowi długi czas oczekiwania na publikację raportu smoleńskiego. Poseł twierdzi, że nie ma tu drugiego dna.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/69/t20293.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;rzad;zlamal;prawo;w;sprawie;prezydencji,110,0,844398.html) PiS: Rząd złamał prawo w sprawie prezydencji Rząd złamał prawo nie przedstawiając Sejmowi na czas priorytetów polskiej prezydencji - podkreślają europosłowie PiS
Tagi: PiS, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz