Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
komisja majątkowa
05.03.2011 16:47

Demaskował Komisję Majątkową. Boi się

SLD chce by policja chroniła posła Sławomira Kopycińskiego. Ktoś zaatakował jego dom.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jarosław Kruk/CC/Wikimedia)

SLD ma zamiar zwrócić się do MSWiA o to, by resort zapewnił bezpieczeństwo jednemu z ich posłów - Sławomirowi Kopycińskiemu - poinformował rzecznik SLD Tomasz Kalita. W nocy z piątku na sobotę w domu Kopycińskiego w Kielcach ktoś wybił szyby.

_ - W nocy, kiedy spaliśmy, wybito nam okno w sypialni dziecka. Pokój ten jest na piętrze, czyli ktoś sobie naprawdę zadał bardzo dużo trudu _ - relacjonował Kopyciński.

Zaznaczył, że z kolei dzień wcześniej zauważył, że jedna z opon w jego samochodzie została uszkodzona. _ Nie jestem w stanie stwierdzić, czy wjechałem na coś i w ten sposób została ta opona przecięta, czy ktoś ją przeciął. Wulkanizator powiedział, że opona jest przecięta _ - powiedział Kopyciński.

Poinformował, że sprawą zajęła się już kielecka policja. _ Wezwałem policję, panowie są ze mną cały czas w kontakcie. Dziś założyłem też monitoring wokół domu _ - powiedział poseł Sojuszu.

Według Kality, o tej sprawie już w piątek szef partii Grzegorz Napieralski rozmawiał z marszałkiem Sejmu Grzegorzem Schetyną. _ W poniedziałek z kolei przewodniczący wystąpi formalnie z wnioskiem do ministra spraw wewnętrznych i administracji Jerzego Millera, aby resort zapewnił Kopycińskiemu bezpieczeństwo _ - wyjaśnił rzecznik Sojuszu.

Jak zaznaczył, nie chodzi o ochronę, ale o to, by _ zastosował wszelkie środki, które gwarantowałyby bezpieczeństwo _ posłowi i jego rodzinie.

Rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak powiedziała w sobotę PAP, że jeśli do resortu wpłynie pismo Napieralskiego, to na pewno zostanie rozpatrzone.

Kalita zastrzegł, że politycy Sojuszu nie chcą wiązać piątkowego incydentu z działalnością poselską Kopycińskiego, jednak - jak podkreślił - że cała sytuacja budzi ich _ duże wątpliwości _. _ Pan poseł Kopyciński zajmował się ostatnio u nas w klubie tak wrażliwymi tematami, jak Komisja Majątkowa czy Fundusz Kościelny _ - przypomniał rzecznik SLD.

Sam Kopyciński nie chciał oceniać tego, co się stało.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/208/t45776.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koniec;komisji;majatkowej;sprawy;trafia;do;sadow,180,0,785076.html) Koniec Komisji Majątkowej. Sprawy trafią do sądów Przez 20 lat Komisja rozpatrzyła w sumie około 2800 spraw, pozostało jej jeszcze 216.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/113/t111473.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sld;kontra;kosciol;najwieksza;afera;korupcyjna;w;historii,107,0,686955.html) SLD kontra Kościół: Największa afera korupcyjna w historii SLD donosi do prokuratury na działalność Komisji Majątkowej. Według posła Kopycińskiego skala nieprawidłowości to kilkadziesiąt miliardów złotych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/119/t90487.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sld;chce;sadzic;za;komisje;majatkowa,3,0,786691.html) SLD chce sądzić za Komisję Majątkową _ Nie może być tak, że Kościołowi zabrano trabanta, a ten chciałby w zamian maybacha _.
Tagi: komisja majątkowa, komisja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz