Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Decyzja w sprawie śledztwa dotyczącego śmierci Leppera

0
Podziel się:

Prokuratura Okręgowa w Warszawie podejmie dziś decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie samobójczej śmierci Andrzeja Leppera.

Decyzja w sprawie śledztwa dotyczącego śmierci Leppera
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Prokuratura Okręgowa w Warszawie podejmie dziś decyzję o wszczęciu śledztwa w sprawie samobójczej śmierci Andrzeja Leppera. Do tej pory śledczy przesłuchali w sprawie kilkunastu świadków. Wśród nich - redaktora naczelnego _ Gazety Polskiej _ Tomasza Sakiewicza.

Prokurator nie ujawnił szczegółów tego przesłuchania. Portal niezalezna.pl podał, że Sakiewicz ma nagraną rozmowę z Lepperem sprzed kilku miesięcy, w której szef _ Samoobrony _ miał ujawnić źródło przecieku w _ aferze gruntowej _ oraz chęć podzielenia się tą wiedzą z prokuraturą.

Sakiewicz miał przekazać prokuraturze te dowody, które - jego zdaniem - wskazują, że Lepper miał zamiar potwierdzić zeznania Jarosława Kaczyńskiego w sprawie _ afery gruntowej _ i obawiał się o życie.

Dziś prokuratura zarządzi sekcje zwłok Leppera. Nie przesłuchano jeszcze osób, które rozmawiały z nim przed śmiercią telefonicznie, ponieważ nie zbadano dotąd telefonu szefa Samooborny.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/14/t154126.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/andrzej;lepper;nie;zyje;to;samobojstwo,163,0,887203.html) Andrzej Lepper nie żyje. To samobójstwo? Ciało byłego wicepremiera w rządzie PiS, znaleziono w warszawskiej siedzibie partii. _ To dla nas szok _ - politycy wspominają lidera Samoobrony. Część nie wierzy w to, że targnął się na swoje życie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t154149.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kulisy;smierci;andrzeja;leppera;prokurator;ujawnia;ze;,238,0,887534.html) Kulisy śmierci Andrzeja Leppera. Prokurator ujawnia że... Zbadano ciało, przeprowadzono oględziny biura Samoobrony, a także przesłuchano kilkudziesięciu świadków.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/208/t125136.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/plaskon;znow;stanal;krzyz;tym;razem;pod;samoobrona,165,0,887461.html) Płaskoń: Znów stanął krzyż, tym razem pod Samoobroną Tragedia zdarzyła się u progu kampanii, nie skończy się z zamknięciem trumny.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)