Notowania

mieszkania
25.04.2013 11:21

Czyściciel kamienic chce odszkodowania

Jego zdaniem policja działała na zamówienie polityczne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bartek Chochołowski)

*Piotr Ś. będzie domagał się od policji odszkodowania za niezasadne zatrzymanie. W ubiegłym roku policja zatrzymała czyściciela kamienic. Mężczyzna usłyszał zarzut stalkingu - nękania lokatorów prywatnej kamienicy. *

Teraz sąd orzekł, że Piotra Ś. wystarczyło wezwać na przesłuchanie. Zatrzymanie było niezasadne. Piotr Ś. zapowiada, że będzie domagał się _ wielomilionowego odszkodowania _.

Jego zdaniem policja działała na zamówienie polityczne, bo dwukrotnie zatrzymywano go przed demonstracjami Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów.

Piotr Ś. twierdzi, że z powodu działań policji ucierpiało jego dobre imie oraz zdrowie. Stracił też kilku kontrahentów. Dlatego chce zadośćuczynienia za swoje straty.

Czytaj więcej w Money.pl
GUS ujawnił skalę krachu w budownictwie Liczba mieszkań, na realizację których wydano pozwolenia, w marcu wyniosła niewiele ponad 11 tysięcy. To aż o ponad 20 proc. mniej niż przed rokiem.
Domy czy mieszkania? Tak żyją Polacy GUS na zlecenie Brukseli przebadał warunki w jakich mieszkają Polacy. Oto wyniki.
Ceny i oferty mieszkań. Najnowszy raport Choć od dawna mamy już wiosnę to jednak rynek nieruchomości nie przebudził się jeszcze z zimowego snu.
Tagi: mieszkania, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz