Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cypr
27.01.2011 14:44

Cypryjski wybryk: Dużej klasy zawadiaki

Tak Jerzy Wenderlich określa posłów PiS Karola Karskiego i Łukasza Zbonikowskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Posłowie PO i SLD uważają, że politycy PiS powinni zastosować się do wymierzonej im kary. Przed cypryjskim sądem zapadł wyrok w sprawie dwóch posłów PiS. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski mają zapłacić ponad 11 i pół tysiąca euro grzywny. *

Posłowie z PiS mieli na Cyprze pod wpływem alkoholu zniszczyć dwa wózki golfowe podczas pobytu w jednym z luksusowych hoteli na Cyprze w 2008 roku.

Szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz uważa, że obydwaj politycy powinni zostać także zawieszeni w prawach członka klubu parlamentarnego do czasu wyjaśnienia sprawy.

Polityk dodaje, że posłowie PiS, w szczególności doktor prawa karnego Karol Karski, był zapewne zaskoczony wyrokiem, jaki zapadł na Cyprze.

POSŁUCHAJ SZEFA KLUBU PO:


Wicemarszałek Sejmu Jerzy Wenderlich z SLD mówi, że Prawo i Sprawiedliwość ciągle domaga się przestrzegania prawa od innych, aż w końcu i tę partię dosięgła sprawiedliwość.

Polityk SLD dodaje, że po raz kolejny okazało się, że aby poznać człowieka trzeba zjeść beczkę soli. Bo nie spodziewał się, że posłowie o aparycji intelektualisty i cherubinka mogą _ nademolować n _a 11 tys. euro. - _ To dużej klasy zawadiaki _- podkreśla.

Posłowie PiS Karol Karski i Łukasz Zbinikowski w wydanym oświadczeniu utrzymują, że nie uczestniczyli w wydarzeniach na Cyprze. Karol Karski i Łukasz Zbonikowski twierdzą też, że nie ma żadnych dowodów na ich udział w insunuowanych wydarzeniach.

Posłowie podkreślają, że od dwóch lat żądają ujawnienia monitoringu z hotelu, który zarzuca zniszczenie wózków golfowych.

Czytaj w Money.pl

Tagi: cypr, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz