Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Clinton ocenia Putina. Może być niebezpieczny

0
Podziel się:

Człowiek taki jak Putin idzie zawsze do końca i stara się sprawdzić, czy inni stawią opór, zanim sam zmieni taktykę.

Clinton ocenia Putina. Może być niebezpieczny
(marcn/CC/Flickr)

Była sekretarz stanu USA Hillary Clinton (na zdjęciu) powiedziała w wywiadzie dla niemieckiej gazety Bild am Sonntag, że prezydent Rosji Władimir Putin może być niebezpieczny, a kraje zachodnie powinny znaleźć wspólną odpowiedź na jego politykę wobec Ukrainy

Według Clinton _ człowiek taki jak Putin idzie zawsze do końca i stara się sprawdzić, czy inni stawią opór _, zanim sam zmieni taktykę.

Odpowiadając na pytanie, do jakiego stopnia Putin może być niebezpieczny w kontekście aneksji Krymu i kryzysu ukraińskiego, była szefowa amerykańskiej dyplomacji potwierdziła: _ sądzę, że może być niebezpieczny _.

_ Zachód powinien odpowiedzieć i wspólnie zareagować na jego ostatnią agresję na Ukrainie _ - mówiła Clinton w wywiadzie opublikowanym z okazji prezentacji w Berlinie jej książki _ Hard Choices _ (_ Trudne wybory _).

Putin w wywiadzie przed miesiącem dla mediów francuskich, reagując na krytykę Clinton dotyczącą polityki Rosji wobec Ukrainy, oświadczył, że Clinton jest _ słaba _ i dodał, że _ słabość niekoniecznie jest złą cechą u kobiety _.

Czytaj więcej w Money.pl
To test dla Clinton przed kampanią Rozpoczęta promocja nowej książki sekretarz stanu USA, jest postrzegana jako przygotowanie gruntu przed kampanią wyborczą.
"Jeśli Putin uniknie konsekwencji, inne kraje będą zagrożone" Hillary Clinton ostrzegła, że takie postępowanie może zostać przeniesione na Estonię, Litwę i Łotwę.
Clinton będzie rządzić USA? Jest spora szansa Według aktualnych sondaży była sekretarz stanu USA i żona byłego prezydenta Billa Clintona ma wielkie szanse na to, by w 2016 roku zostać pierwszą kobietą prezydentem USA.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)