Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cimoszewicz wziąłby udział w referendum

0
Podziel się:

Polityk lewicy głosowałby za pozostaniem Hanny Gronkiewicz - Waltz na stanowisku prezydent stolicy.

Cimoszewicz wziąłby udział w referendum
(Reporter)

Włodzimierz Cimoszewicz wziąłby udział w warszawskim referendum. W wywiadzie dla radiowej Trójki powiedział, że gdyby mieszkał obecnie w Warszawie, głosowałby za pozostaniem Hanny Gronkiewicz - Waltz na stanowisku prezydent stolicy.

Zdaniem senatora Cimoszewicza referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz - Waltz to inicjatywa polityczna, ale nie zwalnia ona obywateli z udziału w głosowaniu.

Włodzimierz Cimoszewicz zdaje sobie sprawę, że wyższa frekwencja to większa szansa na odwołanie prezydent stolicy.

Polityk lewicy podkreśla, że mimo tego zwolennicy PO powinni stawić czoła inicjatywie obywatelskiej z otwartą przyłbicą. Nie można lekceważyć tych ponad 200 tysięcy obywateli, którzy podpisali się za zorganizowaniem referendum.

W ostatnich dniach pojawiły się listy znanych postaci życia publicznego popierających Hannę Gronkiewicz Waltz i tych, którzy zachęcają do jej odwołania. Zwolennicy prezydent stolicy zachęcają do bojkotu referendum, które odbędzie się 13 października.

Czytaj więcej w Money.pl
Spotem w prezydent. PiS się rozkręca Partia uruchamia wielką kampanię referendalną w mediach. Będzie wielka litera _ W _.
Jarosław Kaczyński zaagituje na ulicach Partia intensyfikuje kampanię. Prezes będzie namawiał mieszkańców Warszawy do odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.
"Bojkot referendum jest niebezpieczny dla PO" Według politologa Aleksandra Smolara, demobilizując swój elektorat, Platforma doprowadzi do bardzo niekorzystnego wyniku dla siebie.
Dla Kaczyńskiego dzieci to wielki prezent Zdaniem prezesa PiS jest rzeczą ogromnie ważną, aby rodziny wielodzietne, te które mają co najmniej troje dzieci, miały wsparcie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)