Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ciała trzech noworodków w zamrażalniku, zatrzymano małżeństwo

0
Podziel się:

Policja zatrzymała małżeństwo z Lubawy (Warmińsko-Mazurskie), które jest podejrzewane o zabójstwo trzech nowo narodzonych chłopców.

Ciała trzech noworodków w zamrażalniku, zatrzymano małżeństwo
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bESwkgKt

Policja zatrzymała małżeństwo z Lubawy (Warmińsko-Mazurskie), które jest podejrzewane o zabójstwo trzech nowo narodzonych chłopców. Ciała noworodków ukryte były w zamrażalniku - podała rzeczniczka warmińsko-mazurskiej policji Anna Fic.

Policja natrafiła na zwłoki dzieci w domu małżeństwa D. sprawdzając informację o tym, że 41-letnia kobieta mogła urodzić i sprzedać dziecko. Śledczy ustalają, kiedy kobieta urodziła dzieci, czy były one żywe i zdrowe oraz to dlaczego zmarły.

Jak podała Fic podczas przeszukania mieszkania Lucyny D., w zamrażalniku, znaleziono ciała dzieci. _ - Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza, prokurator, eksperci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie, biegły z zakresu medycyny sądowej. Wykonano oględziny, zabezpieczono ślady, ustalano i przesłuchiwano świadków _- dodała Fic.

bESwkgKv

Kobieta oraz jej mąż zostali zatrzymani przez policjantów, którzy wspólnie z prokuratorem ustalają, kiedy nastąpiła śmierć dzieci. _ Wstępnie do zabójstw mogło dojść na przestrzeni pięciu lat _- powiedziała Fic.

Poinformowała, że ciała noworodków zostały zabezpieczone do dalszych badań, które mają wykazać, czy urodziły się one żywe oraz co było przyczyną ich śmierci. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj więcej w Money.pl
Usłyszał zarzut zabójstwa 76-letniej kobiety Zarzut zabójstwa 76-letniej kobiety postawiła dzisiaj prokuratura w Wieliczce 19-letniemu Damianowi P.
Są nowe informacje ws. zabójstwa w Gdańsku Jest wniosek o tymczasowe aresztowanie 32-letniego Rosjanina podejrzanego o zabójstwo trzech osób w centrum Gdańska.
Znaleźli ciała harfistki i portiera. W filharmonii Policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwojga pracowników Filharmonii w Jeleniej Górze.
bESwkgKW
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)