Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

CBŚ zlikwidowało nielegalną fabrykę papierosów

0
Podziel się:

Zatrzymano ośmiu obywateli Macedonii i dwóch mieszkańców województwa lubuskiego.

CBŚ zlikwidowało nielegalną fabrykę papierosów
(East News)

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali w okolicach Łodzi nielegalną linię produkcyjną papierosów. Zatrzymano ośmiu obywateli Macedonii i dwóch mieszkańców województwa lubuskiego.

Głównym organizatorem procederu był 36-letni Polak, który zatrudniał pozostałych zatrzymanych - poinformowała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.

W wytwórni znaleziono m.in. dwie tony tytoniu, 165 tysięcy sztuk wyprodukowanych już papierosów i ponad milion filtrów. Zabezpieczono także 700 tysięcy kartonów do opakowania papierosów, banderole a także kilka tysięcy litrów odkażonego spirytusu.

Ze wstępnych szacunków wynika, że straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego podatku akcyzowego sięgają co najmniej 1,4 mln zł.

Czytaj więcej w Money.pl
CBŚ rozbiło gang. Handlowali papierosami W garażach woj. śląskim funkcjonariusze znaleźli ok. miliona nielegalnych papierosów, zatrzymali ośmiu podejrzanych.
Pijany kierowca staranował przystanek. Są ranni Do wypadku doszło w Łodzi. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn jadących samochodem.
Złapali członków gangu. Mają 100 zarzutów Policjanci zatrzymali 13 mężczyzn w wieku od 37 do 55 lat podejrzanych o udział w jednej z większych na terenie Polski grup przestępczych o charakterze zbrojnym.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)