Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

CBŚ zatrzymało grupę, produkującą materiały wybuchowe

0
Podziel się:

CBŚ zatrzymała 14 osób, zajmujących się sprzedażą i produkcją materiałów wybuchowych.

CBŚ zatrzymało grupę, produkującą materiały wybuchowe
(Reporter)

Rzecznik KG Policji Mariusz Sokołowski powiedział, że funkcjonariusze, monitorując internet, trafili na ślad 14, luźno powiązanych ze sobą osób, które sprzedawały i kupowały substancje, mogące służyć do produkcji materiałów wybuchowych. Policjanci w jednym czasie wkroczyli do 30 mieszkań, zatrzymując 14 osób.

W lokalach znaleźli ponad 14 kilogramów materiałów wybuchowych, ponad 100 kilogramów środków chemicznych, służących do ich produkcji, kilka urządzeń wybuchowych, a także elementy, służące do produkcji takich urządzeń.

W czasie rewizji policjanci trafili także na plantację marihuany i na trzy linie produkcyjne do wyrobu alkoholu wysokoprocentowego. Zabezpieczyli 13 sztuk broni i dwie armaty czarnoprochowe. Zatrzymani będą odpowiadać za posiadanie i produkcję materiałów wybuchowych, broni, posiadanie narkotyków, a także za produkcję nielegalnego alkoholu.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielka akcja CBŚ. Jedenastu zatrzymanych Kokaina, amfetamina i marihuana, zapakowane w duże paczki i worki, znajdowały się w każdej niemal szafie.
Nakradli samochodów za ponad 1,1 mln zł Śledczy z CBŚ zlikwidowali następną dziuplę samochodową.
Mogli zarobić pół miliona. Nielegalnie Trzech mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami zatrzymała policja w Lublinie. W jednym z mieszkań znaleziono 12,5 kg marihuany o wartości około pół miliona zł.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)