Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CBA w Polskim Związku Piłki Siatkowej

0
Podziel się:

Wcześniej funkcjonariusze CBA odwiedzili siedzibę PZPS w maju 2012 roku.

CBA w Polskim Związku Piłki Siatkowej
(Reporter Poland)
bESpZZAR

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do siedziby PZPS-u w Warszawie.

Aktualizacja 21:21

Polski Związek Piłki Siatkowej potwierdził na swojej stronie internetowej, że w siedzibie Związku trwa przeszukanie prowadzone przez CBA. Sprawa dotyczy rzekomych nieprawidłowości związanych z organizacją mistrzostw świata w siatkówce.

bESpZZAT

Jak twierdzi PZPS, związek nie zna szczegółów i zakresu prowadzonych działań. Dotychczas funkcjonariusze poprosili o przedstawienie umów z miastami-gospodarzami mistrzostw świata siatkarzy 2014 - wynika z komunikatu Polskiego Związku Piłki Siatkowej .

Oto jego pełna treść: "Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w czwartek, 13 listopada w siedzibie związku rozpoczęły się działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Polski Związek Piłki Siatkowej nie zna szczegółów i zakresu prowadzonych działań. Dotychczas funkcjonariusze poprosili o przedstawienie umów z miastami - gospodarzami FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014."

Rzecznik CBA Jacek Dobrzyński nie udziela na razie informacji o szczegółach operacji. Wcześniej funkcjonariusze CBA odwiedzili siedzibę PZPS w maju 2012 roku.

Wówczas sprawdzali dokumentację finansową związku i dwóch spółek, które z nim współpracowały. Chodziło wtedy o promocję tegorocznych Mistrzostw Świata odbywających się w Polsce.

bESpZZAZ
Czytaj więcej w Money.pl
Kontrola CBA w ZUS przedłużona o 3 miesiące Chodzi o sprawę opieki serwisowej komputerów i oprogramowania w 2013 roku.
Afera podsłuchowa. Jest kolejne śledztwo Prokuratura sprawdzi, czy ABW i CBA dopełniła wszystkich obowiązków po ich rozmowach z biznesmenem Markiem Falentą.
Bezprawnie umarzali podatki? Będzie śledztwo Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zostało już złożone do prokuratury. Magistrat nie zgadza się z zarzutami.
CBA w NFZ. Zarzut łapówkarstwa dla dyrektora Grzegorzowi Ł. przedstawiono zarzut trzykrotnego przyjęcia korzyści majątkowej.
bESpZZBu
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)