Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pijani za kierownicą
10.11.2012 13:18

Były radny PO prowadził po pijanemu i uderzył w barierki

Andrzej Sz. jest dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie od 1998 r.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Artur Barbarowski/East News)

Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie Andrzej Sz. w nocy z piątku na sobotę prowadził auto po pijanemu, uderzył w barierki oddzielające pasy ruchu - poinformowała policja.

Jak poinformowała Izabela Niedźwiedzka z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie, Andrzej Sz. spowodował kolizję na terenie Olsztyna. - _ Auto, którym kierował, uderzyło w barierki oddzielające pasy ruchu. Kierowca, Andrzej Sz. miał ponad 1,2 promila alkoholu _ - podkreśliła Niedźwiedzka. Dodała, że kierowcę ukarano mandatem i zatrzymano mu prawo jazdy.

Andrzej Sz. jest dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Olsztynie od 1998 roku. W poprzedniej kadencji samorządu był olsztyńskim radnym z ramienia PO.

Ośrodek, którym Sz. kieruje, podlega Urzędowi Marszałkowskiemu. Jak się nieoficjalnie dowiedziała PAP ze źródeł zbliżonych do zarządu województwa, władze regionu oczekują, że dyrektor WORD sam złoży w tej sytuacji rezygnację z zajmowanego stanowiska.

Z Andrzejem Sz nie udało się skontaktować; nie odbierał telefonu.

Czytaj więcej w Money.pl
Pijany kierowca staranował rowerzystów Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 62 Włocławek-Warszawa. W miejscowości Gałki-Chylin, samochód dostawczy uderzył w dwóch rowerzystów. Jeden z nich zginął na miejscu. Kierowca samochodu był nietrzeźwy.
Pijany kierowca zabił w Moskwie 7 osób Według rosyjskich mediów wśród ofiar śmiertelnych są dzieci.
Pijany wjechał na posesję i zabił dwie osoby Nietrzeźwy kierowca wjechał w grupę osób przebywających na prywatnej posesji.
Tagi: pijani za kierownicą, dyrektor, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz