Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Były premier pozwie Pawła Piskorskiego?

0
Podziel się:

- Jutro z prawnikami siadam do stołu i patrzymy na tę kwestię - zapowiada Jan Krzysztof Bielecki. - Jestem przekonany, że mamy sprawę wygraną - dodaje.

Jan Krzysztof Bielecki
Jan Krzysztof Bielecki (Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEEqDfEB

Czy Jan Krzysztof Bielecki pozwie Pawła Piskorskiego za twierdzenie, że niemiecka CDU finansowała Kongres Liberalno-Demokratyczny? _ - Jutro z prawnikami siadam do stołu i patrzymy na tę kwestię - _ mówił były premier w programie _ Polityka przy kawie _ w TVP1.

Jan Krzysztof Bielecki mówił Justynie Dobrosz-Oracz, że jeszcze przed publikacją wywiadu z Pawłem Piskorskim dementowali te zarzuty. -_ Zaprzeczyli Niemcy, potem premier i szereg innych osób - _ stwierdził Bielecki. Jego zdaniem to dziwna sytuacja, że takie zaprzeczenie nie jest traktowane poważnie.

Na pytanie, czy będzie pozew przeciwko Piskorskiemu Bielecki odpowiada, że jutro będzie rozmawiał z prawnikami. -_ Jestem przekonany, że mamy sprawę wygraną i możemy podjąć kroki prawne _- mówił Bielecki. Ale konkrety nie padły. _ - Czy mamy mu robić kampanię wyborczą w tej chwili, to nie wiem - _powiedział.

bEEqDfED

Jan Krzysztof Bielecki zauważył, że to kuriozalna sytuacja, gdy trzeba chodzić i udowadniać swoją niewinność. _ - Jeśli ktoś ma zarzut, to powinien go umieć postawić i udowodnić _ - dodał Bielecki.

Czytaj więcej w Money.pl
Jan Krzysztof Bielecki: Jeśli PiS się przyłączy, Polska może być drugą siłą w PE Szef Rady Gospodarczej przy premierze mówi też o wejściu do strefy euro i kryzysie na Ukrainie.
Paweł Piskorski: Prawda nie zaszkodzi PO To nie było łamanie prawa, ale coś co zdarzało się 20 lat temu w różnych środowiskach politycznych - mówi podtrzymując twierdzenie o finansowaniu przez Niemców KLD.
Ukraina pozwie Rosję na setki miliardów? Ukraina ma zamiar wystąpić do Rosji z pozwem o odszkodowanie za majątek przejęty na Krymie. Zdaniem premiera Arsenija Jaceniuka, mowa o sumie kilkuset miliardów dolarów.
bEEqDfFe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)