Notowania

pogoda w polsce
04.06.2013 17:41

Burze w Polsce. Pociąg PKP utknął z ludźmi na trasie

W ciągu najbliższej doby mają tamtędy jechać jeszcze dwa pociągi, więc utrudnienia dotyczą na razie trzech pociągów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pkp.pl)

Pociąg relacji Warszawa-Wrocław-Legnica utknął pod Głownem na linii Zgierz-Łowicz - poinformował rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec. Dla pasażerów dwóch pociągów zorganizowano zastępczą komunikację autobusową.

Jak wyjaśnił rzecznik, nad okolicą przeszła gwałtowna burza i woda prawdopodobnie podmyła linię kolejową. Maszynista pociągu _ Wrocławianin _ relacji Warszawa-Wrocław-Legnica zatrzymał skład i zawiadomił o tym dyspozyturę. _ _

_ Nasze służby sprawdzają linię; ustalamy, czy potrzebna jest naprawa i jak długo ona potrwa _ - poinformował rzecznik.

Jak wyjaśnił, w ciągu najbliższej doby mają tamtędy jechać jeszcze dwa pociągi, więc utrudnienia dotyczą na razie trzech pociągów. Dodał, że dla pasażerów jest przygotowywana zastępcza komunikacja autobusowa.

Czytaj więcej w Money.pl
Polacy wyprodukowali pociąg, który mknie 200 km/h Podczas testów pociąg nowosądeckiej firmy Newag osiągnął 211,6 km/godz.
Podróż pociągiem? Od dziś nowy rozkład Przed południem - jak zapewniają kolejarze - nie było żadnych utrudnień. Zobacz, co się zmienia dla podróżnych.
Tu zatrzymali tylko jeden pociąg W regionie Kujawsko-pomorskim, pomimo zapowiedzianego strajku ostrzegawczego związkowców z Grupy PKP, w piątek do godziny 8 wszystkie pociągi, z wyjątkiem jednego, kursowały normalnie.
Tagi: pogoda w polsce, pkp, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz