Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bury o planach PSL na 2015 rok

0
Podziel się:

Zdaniem Jana Burego partia, która nie wystawi swego kandydata, przez 4 miesiące kampanii wyborczej nie będzie istniała w przestrzeni publicznej.

Bury o planach PSL na 2015 rok
(Stanislaw Kowalczuk/East News)

_ _- _ To będzie bardzo ważny rok dla Polskiego Stronnictwa ludowego _- mówi Jan Bury. Przewodniczący klubu parlamentarnego PSL podkreśla, że w 2015 roku odbędą się wybory prezydenckie, parlamentarne, ale również niezwykle ważne dla ludowców wybory do Izb Rolniczych i wybory sołeckie.

Mówiąc o wyborach parlamentarnych Jan Bury podkreślił, że PSL ma duże ambicje i aspiracje, dlatego ludowcy na pewno wystawią najlepszą drużynę, jaką mają.

Pytany, czy ludowcy wystawią swego kandydata w wyborach prezydenckich, szef klubu PSL powiedział, że w styczniu zdecyduje o tym cała partia. Dodał, że on sam będzie o to postulował podczas partyjnej konwencji. Jego zdaniem, partia, która nie wystawi swego kandydata, przez 4 miesiące kampanii wyborczej nie będzie istniała w przestrzeni publicznej.

Pytany o najważniejsze plany legislacyjne Jan Bury powiedział, że w 2015 roku należy dokończyć; prace nad ustawą o odnawialnych źródłach energii. _ - My uważamy, że warto tę ustawę uchwalić i dać zielone światło zielonej energii w Polsce, bo to są nowe miejsca pracy na wsiach i w małych miasteczkach, to są też możliwości zaopatrzenia w energię własnych gospodarstw domowych _ - powiedział Jan Bury.

Wśród ustaw, które zdaniem ludowców należy uchwalić w 2015 roku, jest również Prawo spółdzielcze i nowelizacja Prawa łowieckiego.

Czytaj więcej w Money.pl
Sześciu posłów przechodzi do PSL Po transferze klub PSL liczy 36 posłów i znów jest trzecią siłą w Sejmie.
"Nie będzie ludowego Teraz K... My" _ PSL to partia współpracy, a nie wojny _ - mówi Janusz Piechociński. Apeluje do polityków o...
PSL bez rzecznika. Bo dostał nową pracę Na razie żaden z posłów PSL nie przejął jego zadań.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)