Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
mecz
28.11.2013 07:59

Brytyjska policja aresztowała 6 osób podejrzanych o ustawianie meczów

Zatrzymani podejrzani są o udział w zmowie dotyczącej obstawiania zakładów bukmacherskich.

Podziel się
Dodaj komentarz
(law_keven/CC/Flickr)

Brytyjska policja badająca sprawę ustawiania meczów piłkarskich zatrzymała sześć osób podejrzanych o udział w międzynarodowej zmowie dotyczącej obstawiania zakładów bukmacherskich.

Aresztowania są m.in. efektem dochodzenia dziennikarskiego przeprowadzonego przez _ Daily Telegraph _. Reporterzy tej gazety odkryli, że co najmniej trzech zatrzymanych to piłkarze.

Dziennik za pomocą ukrytej kamery nagrał film, na którym pada propozycja ustawienia wyników meczów niższej ligi angielskiej za nieco ponad 81 tys. dolarów.

_ Sześć osób zostało aresztowanych w całym kraju w ramach śledztwa Państwowej Agencji do Spraw Przestępczości (NCA) dotyczącego ustawiania meczów _ - podała w swym oświadczeniu NCA. _ Celem tej operacji jest podejrzenie istnienia międzynarodowej zmowy bukmacherskiej _ - dodała.

NCA w czasie dochodzenia współpracuje z brytyjską komisją ds. hazardu oraz Angielskim Związkiem Piłkarskim (EFA).

Czytaj więcej w Money.pl
Szacowanie strat po meczu w Bydgoszczy Do zamieszek doszło podczas rozgrywanego w sobotę w Bydgoszczy meczu piłkarskiego miejscowego Zawiszy z drużyną Widzewa Łódź.
Wtargnął na Wembley, stanie przed sądem Wtargnął na murawę Wembley podczas meczu Anglia - Polska, teraz czeka go rozprawa. Trzydziestoczteroletni Polak stanie dziś przed sądem w Hendon w północnym Londynie.
Ponad 60 pseudokibiców stanie przed sądem Młodzi mężczyźni po zdjęciu bramy z zawiasów, nie płacąc za bilety, weszli na teren stadionu.
Tagi: mecz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz