Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Brytyjska Cobra radzi w związku ze ścięciem dziennikarza

0
Podziel się:

Brytyjski premier zwołał pilne posiedzenie Rządowego Biura Koordynacyjnego znanego jako Cobra. David Cameron i jego najbliżsi doradcy mają zdecydować, jak zareagować na ścięcie przez terrorystów Davida Hainesa.

David Cameron
David Cameron (Number 10)

W skład Cobry wchodzą kluczowi ministrowie brytyjskiego rządu. W wypadku kryzysu w skali narodowej powodującego katastrofę o szerokim zasięgu COBR-a zbiera się pod przewodnictwem premiera. Tak właśnie jest dziś.

Film z egzekucji pracownika organizacji humanitarnej dżihadyści z Państwa Islamskiego opublikowali dziś w nocy. David Cameron potępił egzekucję, nazywając ją _ złem w czystej postaci _.

Premier Wielkiej Brytanii zadeklarował też, że zrobi wszystko co tylko możliwe, aby mordercy Brytyjczyka stanęli przed obliczem sprawiedliwości, niezależnie od tego ile czasu miałoby to zająć.

Czytaj więcej w Money.pl
Brytyjski zakładnik zamordowany. "To akt czystego zła" Ofiarą jest pracownik organizacji humanitarnej, David Haines, który został pojmany w Syrii.
Niemal tysiąc Francuzów u boków islamistów Niemal tysiąc Francuzek i Francuzów walczy u boku islamistów w Syrii i w Iraku, bądź planuje tam dotrzeć. Takie dane podał minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve w wywiadzie dla gazety Journal du Dimanche.
"Rzym na celowniku Państwa Islamskiego" Kolebka chrześcijaństwa to cel terrorystów z Państwa Islamskiego - twierdzi minister spraw wewnętrznych Angelino Alfano.
Wideo z egzekucją Sotloffa jest prawdziwe Film przedstawia ścięcie głowy dziennikarzowi uprowadzonemu w 2013 roku w Syrii.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)