Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Brutalna interwencja w Szczecinku. Strażnik miejski zwolniony

0
Podziel się:

Na amatorskim filmiku zrobionym telefonem najpierw widać samo zatrzymanie. Potem - w ciemnościach - słychać rozmowę strażników z mężczyzną oraz odgłosy bicia i używania gazu.

Brutalna interwencja w Szczecinku. Strażnik miejski zwolniony
(Jan Kucharzyk/East News)

Strażnik miejski zaangażowany w brutalną interwencję w Szczecinku zwolniony. O wydarzeniu sprzed trzech tygodni miejscowe media poinformowały wczoraj.

Aktualizacja 11:25

Dwóch kolejnych strażników - urlopowanych. To echa wydarzeń w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim. Z filmu ujawnionego w internecie wynika, że strażnicy, wobec których wyciągnięto konsekwencje, bili zatrzymanego 20-latka i użyli gazu wobec niego.

Zobacz także: Posłuchaj nagrania z zatrzymania 20-latka

Dziś w tej sprawie burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas rozmawiał z komendantem Straży Miejskiej w tym mieście.

Szef szczecineckiej Straży Miejskiej oddał się ponadto do dyspozycji burmistrza. Na razie jednak Jerzy Hardie-Douglas nie podjął decyzji czy go zwolni.

Czytaj więcej w Money.pl
Brutalna interwencja strażników w Szczecinku Według doniesień lokalnej gazety "Temat Szczeciniecki" strażnicy pobili 20-letniego mężczyznę, którego wcześniej wepchnęli do radiowozu
Wielka awaria w policyjnym systemie. Od doby Nie działa między innymi zbiór informacji o osobach podejrzanych i poszukiwanych.
Wbiegli na murawę... i trafili do aresztu Zostało zatrzymanych sześciu obywateli Polski i trzech obywateli Niemiec. Wszystkie te osoby były nietrzeźwe.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)