Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Bomber z Krakowa. Tak wybierał ofiary

0
Podziel się:

38-latek z Krakowa podejrzewany o podkładanie bomb działał z powodów osobistych.

Bomber z Krakowa. Tak wybierał ofiary
(PAP/Stanisław Rozpędzik)

38-latek z Krakowa podejrzewany o podkładanie bomb w Krakowie wybierał jako cel nieznane mu osoby. Jednak - jak podaje Prokuratura Okręgowa w Krakowie - działał z powodów osobistych.

Prokurator Bogusława Marcinkowska podczas konferencji prasowej podkreślała, że bomber wybierał sobie osoby z powodów błahych, na przykład kogoś, kto jechał za szybko, lub też spojrzał się na podejrzanego w nieodpowiedni w jego ocenie sposób.

Bogusława Marcinkowska dodała, że osoby, które były celem bombera nie znały się nawzajem. - _ To zwykli obywatele Krakowa _- mówiła.

38-latek z Krakowa podejrzewany o podkładanie bomb w Krakowie jest aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

POSŁUCHAJ PRZEDSTAWICIELKI PROKURATURY:

Mężczyzna został zatrzymany . W jego domu w krakowskich Swoszowicach znaleziono kolejne ładunki, później odkryto także gotową do odpalenia bombę i kryjówkę. Rafała K. na sale sądową wprowadzało aż 6 policjantów ze specjalnej grupy.

Sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Mężczyzna jest podejrzany o zorganizowanie czterech wybuchów bombowych, do jakich dochodziło głównie w południowych częściach miasta, niedaleko jego domu.

kraj
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)