Notowania

lobbing
14.05.2013 07:58

Bielecki odrzuca posądzenia o lobbing

Przewodniczący Rady Gospodarczej przy premierze przypomniał, że już wczoraj dementował informacje tygodnika jako nieprawdziwe i oszczercze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Jan Krzysztof Bielecki odrzuca posądzenia o lobbing na rzecz Rosji. Tygodnik _ W sieci _ napisał, że Bielecki lobbował na rzecz rosyjskiej firmy, chcącej zainwestować w tarnowskie Azoty. Informacje o tym miały się znaleźć w raporcie, przygotowanym przez byłego szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Krzysztofa Bondaryka.

Przewodniczący Rady Gospodarczej przy premierze przypomniał w Jedynce, że już wczoraj dementował informacje tygodnika jako nieprawdziwe i oszczercze.

- _ Dla mnie to jest większa bzdura niż słynna mgła smoleńska. Tak się akurat złożyło, że rozmawiałem z Amerykanami i Francuzami, Włochami, a mimo to pada takie oskarżenie. Z prawnego punktu widzenia sprawa jest czysta, a proces do wygrania _ - komentuje Bielecki.

Mówiąc o ewentualnym powołaniu komisji śledczej, mającej zbadać tę sprawę, gość Polskiego Radia podkreślił, że byłaby to gra polityczna, obliczona na skompromitowanie premiera Donalda Tuska. Dodał, że pod artykułem na ten temat, zamieszczonym na portalu _ W polityce _, zamieszczono wiele antysemickich wpisów.

Czytaj więcej w Money.pl
Korupcja w wojsku. Generał "załatwiał" kontrakty Do afery dotarli dziennikarze Sundey Times, którzy nagrali rozmowę z wojskowym na ukrytej kamerze.
Tusk odwoła Bieleckiego? Chodzi o nieruchomości dużego banku Politycy zarzucają byłemu premierowi podpisanie bardzo niekorzystnej umowy.
Ważą się losy byłego premiera. Wygra? Wśród pięciu kandydatów na szefa europejskiego banku jest Jan Krzysztof Bielecki.
Tagi: lobbing, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz