Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Biedroń zapowiada walkę o związki partnerskie

0
Podziel się:

Dlaczego. Dlaczego nie możemy decydować o swoim życiu i zdrowiu, dlaczego nie możemy po sobie dziedziczyć? - pyta Biedroń.

Biedroń zapowiada walkę o związki partnerskie
(PAP/Radek Pietruszka)

Klub Parlamentarny Ruchu Palikota będzie wybierał dziś wiceprzewodniczących, sekretarza i skarbnika. Wcześniej ustalono już, że przewodniczącym klubu tej partii będzie Janusz Palikot. Robert BiedrońBiedroń zapowiada też walkę o ustawę o związkach partnerskich.

Poseł elekt Robert Biedroń z Ruchu Palikota zapowiedział w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że będzie kandydował do władz klubu - _ Dzisiaj mamy drugie już posiedzenie klubu. Na pierwszym wybieraliśmy naszą kandydatkę na wicemarszałka. Dzisiaj ja będę kandydował na wiceprzewodniczącego. Będzie ich kilku _ - mówi poseł.

POSŁUCHAJ ROBERTA BIEDRONIA:

Gość Programu Pierwszego zadeklarował, że jedną z pierwszych spraw jaką chce zająć się w Sejmie jest projekt ustawy o związkach partnerskich:

- _ Ja sam jestem w takim związku wieloletnim z moim partnerem i od dziewięciu lat nie mogę się z nim rozliczać razem z podatku. Dlaczego. Dlaczego nie możemy decydować o swoim życiu i zdrowiu, dlaczego nie możemy po sobie dziedziczyć? _ - pyta Biedroń.

POSŁUCHAJ ROBERTA BIEDRONIA:

Projekt ustawy o związkach partnerskich w najbliższym czasie ma zgłosić Sojusz Lewicy Demokratycznej. Ruch Palikota chce spotkania w tej sprawie i zapowiada, że poprze dobre rozwiązania w tej kwestii.

Polityczne komentarze w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t124010.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/co;laczy;po;pis;sld;z;palikotem;tylko;psl;inne,78,0,947534.html) Co łączy PO, PiS, SLD z Palikotem? Tylko PSL inne Dożyliśmy epoki bezideowej - twierdzi w felietonie dziennikarz Money.pl.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/208/t125136.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/miller;ujrzal;aniola;a;biedron;tez;magister,194,0,946370.html) Miller ujrzał anioła, a Biedroń też magister Dlaczego politycy zachowują się jakby byli pod wpływem - pisze Jan Płaskoń.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/110/t154990.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/czas;zapalic;polityczne;znicze;sld;czeka;zgon,120,0,941432.html) Czas zapalić polityczne znicze. SLD czeka zgon O tym kto ostatecznie pogrzebie Sojusz, pisze Jacek Gratkiewicz.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)