Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bez zarzutów dla pirata drogowego. Prokuratura nie widzi podstaw!

0
Podziel się:

Nie będzie przynajmniej na razie zarzutów dla pirata pirata drogowego, którego szaleńcza jazda została zarejestrowana na filmach zamieszonych w Internecie.

Bez zarzutów dla pirata drogowego. Prokuratura nie widzi podstaw!
(print screen you tube)

Prokuratura dysponuje zdjęciami z monitoringu i filmem zamieszonym w internecie, ale na chwile obecną nie widzi podstaw do przedstawienia zarzutów mężczyźnie - mówi prokurator Przemysław Nowak.

W ocenie prokuratora, który zapoznał się z materiałem uzyskanym przez policję, brak jest podstaw komukolwiek zarzutów karnych. Tym samym - mówił Nowak - brak podstaw do zatrzymania kogokolwiek.

Ale śledztwo trwa, a prokuratura wspólnie z policją cały czas bada dowody, będzie także analizować zeznania świadków w sprawie.

W tej kwestii wczoraj wypowiedział się już premier Donald Tusk, który poinformował, że pirat lada moment zostanie zatrzymany. Do tej pory jednak to się nie udało, a mężczyzna wrzucił do sieci kolejny film, w którym drwi z działań policji.

Czytaj więcej w Money.pl
Prokuratura zbada sprawę pirata drogowego Warszawska prokuratura bada sprawę młodego mężczyzny podejrzewanego o złamanie szeregu przepisów ruchu drogowego podczas nocnego rajdu sportowym bmw ulicami Warszawy.
Ostrzejsze kary dla kierowców. Jakie? Przyjęty projekt zmian w prawie zwiększy kary za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym. Będzie to dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i zakaz do 15 lat.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)