Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Berkutowcy dostaną azyl w Rosji

0
Podziel się:

Gubernator obwodu astrachańskiego, na południu Rosji,
polecił swoim podwładnym zaprosić i przyjąć w obwodzie "berkutowców".

Berkutowcy dostaną azyl w Rosji
(PAP/EPA)

Gubernator obwodu astrachańskiego, na południu Rosji, polecił swoim podwładnym zaprosić i przyjąć w obwodzie _ berkutowców _ - członków oddziałów specjalnych milicji ukraińskiej Berkut, które brutalnie walczyły z antyrządowymi demonstrantami w Kijowie.

Jak pisze w niedzielę agencja Interfax, gubernator Aleksandr Żyłkin zamieścił takie polecenie na swojej stronie internetowej, której używa w kontaktach urzędowych. _ Zaproście ich oficjalnie, przyjmiemy ich i rozmieścimy _ - napisał Żyłkin.

Notatka gubernatora jest odpowiedzią na doniesienia, że członkowie Berkutu na portalach społecznościowych proszą o azyl polityczny w Rosji lub na Białorusi - pisze Interfax.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/73/m80969.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/rosja;domaga;sie;zapewnienia;bezpieczenstwa;swoim;obywatelom;na;ukrainie,81,0,1482321.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Domagają się ochrony dla Rosjan na Ukrainie MSZ Federacji Rosyjskiej wyraziło oburzenie z powodu ostrzelania na Ukrainie kierowanego przez obywatela Rosji busa z turystami z Białorusi
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/m277964.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/porozumienie;na;linii;rosja;-;ukraina;mozliwe,153,0,1482137.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Duma gotowa do dialogu z władzami Ukrainy - Ukraina to dla nas bratnie państwo. Bez względu na to, jak niewygodna i trudna dla nas będzie nowa władza - mówi Leonid Słucki, rosyjski polityk.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/m202886.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/moskwa;zaskoczona;finansowa;decyzja;ukrainy,65,0,1481793.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Moskwa zaskoczona decyzją Ukrainy Jak informują rosyjskie agencje - Kijów wycofał się z emisji euroobligacji o wartości 2 miliardów dolarów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/m296336.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/rewolucja;na;ukrainie;aktywisci;majdanu;uwolnili;przetrzymywanych;zolnierzy;msw,84,0,1481812.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Aktywiści Majdanu uwolnili żołnierzy MSW Według nich stan psychofizyczny uwolnionych jest zadowalający.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)