Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
banki w niemczech
24.09.2012 12:54

Bankomat wysadzono w powietrze wraz z filią banku

Liczące 20 tys. mieszkańców Nottuln leży około 20 kilometrów na zachód od Monastyru. To tam rozegrała się scena akcji jak z filmu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(daniel-weber/CC/Flickr)

Nieznani na razie przestępcy wysadzili w powietrze dziś nad ranem bankomat w miejscowości Nottuln w niemieckiej Północnej Nadrenii-Westfalii, całkowicie niszcząc przy tym filię banku - poinformowała policja.

Według niej, gruzy budynku zostały rozrzucone na odległość do 80 metrów. Nikt nie odniósł obrażeń. Wybuch uszkodził również dwa sąsiadujące ze sobą domy po drugiej stronie ulicy. Sprawcy zbiegli, ale jeszcze nie wiadomo, czy zabrali ze sobą jakikolwiek łup.

Liczące 20 tys. mieszkańców Nottuln leży około 20 kilometrów na zachód od Monastyru.

Czytaj więcej w Money.pl
Najgorsze dane z Niemiec od dwóch lat To piąty z kolei miesiąc spadku tego wskaźnika i zarazem najniższy poziom od marca 2010 roku.
Nie zapłacą Grekom za wojenną okupację MSZ Niemiec oświadczyło, że nie zapłaci ponownie za zbrodnie i zniszczenia w Grecji podczas okupacji kraju w latach II wojny światowej.
Zadlużony kraj jest już na dobrej drodze Niemiecki minister finansów Wolfgang Schaeuble ocenił w Berlinie, że borykająca się z kryzysem zadłużenia Hiszpania nie potrzebuje programu pomocy od strefy euro.
Tagi: banki w niemczech, wypadek, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz