Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Australia: zarzuty za brutalne morderstwo

0
Podziel się:

Tragedia była kolejnym wstrząsem dla Australijczyków, którzy jeszcze nie otrząsnęli się z szoku wywołanego przez zamach terrorystyczny na kawiarnię w Sydney.

Australia: zarzuty za brutalne morderstwo
(PAP/EPA)

37-letnia kobieta, w której domu na przedmieściu Cairns, na północnym wschodzie Australii, znaleziono ciała ośmiorga dzieci, została formalnie oskarżona o ich zabójstwo.

Ciała ośmiu ofiar, siedmiorga dzieci oskarżonej, a także jej siostrzenicy, zostały odkryte w piątek w domu pod Cairns. Kobieta z ranami zadanymi nożem została przewieziona do szpitala; tam też postawiono jej zarzuty.

Policja nie poinformowała, co było przyczyną śmierci dzieci, jednak detektyw Bruno Asnicar mówił, że badane są znalezione w domu noże, które mogły być narzędziem zbrodni. Nie wyklucza się również uduszenia - dodał.

Policja nie poszukuje żadnych innych podejrzanych. Ofiary to cztery dziewczynki i czterech chłopców w wieku od dwóch do 14 lat.

Tragedia była kolejnym wstrząsem dla Australijczyków, którzy jeszcze nie otrząsnęli się z szoku wywołanego przez zamach terrorystyczny na kawiarnię w Sydney w poniedziałek; 3 osoby, w tym sprawca, poniosły śmierć.

Czytaj więcej w Money.pl
Matka odpowiedzialna za zabójstwo 8 dzieci Kobieta, którą znaleziono w piątek w domu na przedmieściu Cairns z ciężkimi ranami kłutymi, jest - według policji - matką siedmiorga z ośmiorga zamordowanych dzieci.
Organizacje islamskie potępiły akcję w Sydney W Australii ponad 40 organizacji muzułmańskich potępiło wzięcie zakładników w kawiarni w Sydney przez uzbrojonego sprawcę.
Napastnik przetrzymuje zakładników w centrum Sydney Uzbrojony napastnik wtargnął do kawiarni w Sydney. Grozi detonacją bomb [ZDJĘCIA]
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)