Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Artur Radziwiłł otrzymał w środę nominację na wiceministra finansów

1
Podziel się:

Artur Radziwiłł otrzymał w środę nominację na wiceministra finansów -
poinformował minister finansów Mateusz Szczurek.

Mateusz Szczurek
Mateusz Szczurek (Stefan Maszewski/REPORTER)
bEEpTath

_ _- _ Wczoraj wręczyłem nominację panu Arturowi Radziwiłłowi na stanowisko wiceministra finansów. Będzie w ramach nowej struktury Ministerstwa Finansów odpowiadał za jakość wydawania środków budżetowych _ - powiedział dzisiaj na Kongresie Gospodarczym w Katowicach Szczurek.

Artur Radziwiłł urodził się w 1974 roku. Jest absolwentem wydziałów ekonomii Uniwersytetu Sussex (Wielka Brytania) oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Doktorant University of London. W czasie studiów uczestniczył w czteroletnim kursie _ Columbia Program _ prowadzonym w ramach współpracy z Uniwersytetem Columbia (USA).

Od 1998 r. związany z Fundacją CASE (Center for Social and Economic Research), gdzie zajmował się m.in. problematyką polityki makroekonomicznej w krajach przechodzących proces transformacji. W latach 1998 i 1999 pracował jako doradca rządu Mołdowy. Brał udział w projektach także w Armenii, Azerbejdżanie, Rumunii, Kazachstanie oraz na Ukrainie. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa zarządu CASE.

bEEpTatj

Pracownik naukowy Banku Światowego, UNDP, Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO), Niemieckiej Agencji Pomocy Technicznej (GTZ), Globalnej Sieci Rozwoju (GDN).

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z integracją monetarną, transformacją, finansami publicznymi oraz z rynkiem pracy. Biegle zna język angielski oraz rosyjski.

Czytaj więcej w Money.pl
Spot o Unii Europejskiej pod lupą NIK _ - Zbadamy, czy pieniądze przełożyły się na jakość - _mówi Krzysztof Kwiatkowski. - _ Ten spot to wymóg Brukseli _ - tłumaczy rzeczniczka rządu.
Nowy budżet UE. Ile dostanie Polska? Pod koniec roku mogą ruszyć pierwsze konkursy, w których zostaną rozdysponowane pieniądze z nowego budżetu Unii Europejskiej.
Co zbudowano dzięki pieniądzom z Unii? Ponad 97 procent pieniędzy z Unii Europejskiej na lata 2007 - 2013 zakontraktowane.
bEEpTatK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(1)
walenty
rok temu
No i znowu sami swoi - kiiedy siie skonczy z tym pisem narodzie obudz siie