Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Aleksandr Lebiediew oskarżony o chuligaństwo

0
Podziel się:

Rosyjski miliarder utrzymuje, jak pisze Reuters, że jest na celowniku prezydenta Władimira Putina z przyczyn politycznych.

Aleksandr Lebiediew oskarżony o chuligaństwo
(Anosmia/CC BY 2.0/Flickr)

Rosyjski miliarder i krytyk Kremla Aleksandr Lebiediew został oskarżony o chuligaństwo w związku z incydentem podczas nagrywania telewizyjnego talk-show, kiedy to uderzył innego rosyjskiego biznesmena. Grozi mu do pięciu lat więzienia - pisze Reuters.

Do incydentu doszło 16 września, w trakcie nagrywania programu _ NTVszniki _. Lebiediew i drugi rozmówca, Siergiej Połonski, prowadzili rozmowę podniesionym tonem - pisze agencja RIA Nowosti.

Według niej w pewnej chwili Lebiediew uderzył Połonskiego, który spadł z krzesła. Lebiediew twierdzi, że tylko odepchnął oponenta, który mu groził.

Aleksandr Lebiediew utrzymuje, jak pisze Reuters, że jest na celowniku prezydenta Władimira Putina z przyczyn politycznych. Komitet Śledczy, który postawił Lebiediewowi zarzut chuligaństwa, zakazał mu opuszczania Moskwy.

Czytaj więcej w Money.pl
Putin niemal wykreślił to słowo ze słownika W ciągu czterech miesięcy od powrotu na Kreml prezydent Władimir Putin praktycznie odszedł od otwarcia zainicjowanego przez jego poprzednika.
To pierwszy zakładnik nowej polityki Putina Moskwa wykorzystuje Gazprom do załatwiania swoich politycznych interesów. Tak szantażują Mołdawię.
Putin poucza firmy. O to mają pytać Kreml Rosyjskie firmy uznane przez Kreml za mające strategiczne znaczenie dla kraju mogą udostępniać informacje o swojej działalności tylko za zgodą federalnego organu władzy wykonawczej upoważnionego przez rząd.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)