Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Albańska Policja przechwyciła 1,6 tony konopi indyjskich

0
Podziel się:

Narkotyki znaleziono w furgonetce w lesie w okręgu Vlora i prawdopodobnie były przeznaczone na włoski rynek.

Albańska Policja przechwyciła 1,6 tony konopi indyjskich
(r0bz/CC/Flickr)

Narkotyki znaleziono w furgonetce w lesie w okręgu Vlora i prawdopodobnie były przeznaczone na włoski rynek.

Skonfiskowano także traktor i paliwo do motorówki z silnikiem o dużej mocy, która miała przerzucić narkotyki do Włoch. Zatrzymano jedną osobę, lecz policja wiąże ze sprawą także kilkoro innych ludzi, którzy, jak na razie, są na wolności.

Albania, jedno z najbiedniejszych w Europie państw, produkuje wielkie ilości marihuany i leży na trasie przemytu heroiny z Azji. Walka z produkcją i przemytem narkotyków jest jednym z głównych zadań albańskich władz, wyznaczonych przez Unię Europejską.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/m208400.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przemyt;narkotykow;udaremniony;udana;akcja;polskich;celnikow,234,0,1510122.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Przemyt narkotyków udaremniony. Udana akcja polskich celników Funkcjonariusze z przejścia granicznego w Medyce (Podkarpackie) przechwycili 150 kg heroiny o szacunkowej wartości rynkowej 30 mln zł.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/m209044.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/chcieli;przemycic;12;ton;haszyszu;zobacz;jak,97,0,1479521.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Przemycali 12 ton haszyszu. Zobacz jak Dwanaście ton haszyszu skonfiskowali hiszpańscy celnicy na statku rybackim pływającym pod banderą turecką u wybrzeży Andaluzji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/m255908.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polityka;narkotykowa;w;polsce;mamy;najbardziej;restrykcyjna;w;europie,172,0,1460140.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Koniec z więzieniem za "skręta"? Debatę na temat przyszłości polskiej polityki narkotykowej zorganizowali wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka i Polska Sieć Polityki Narkotykowej (PSPN).
[ ( http://static1.money.pl/i/h/125/m199549.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/policjanci;cbs;zlikwidowali;dwie;plantacje;konopi,99,0,1459811.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Policjanci zlikwidowali plantacje konopi W sprawie zatrzymano siedem osób; przechwycono narkotyki warte 500 tys. zł.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)