Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Akcja CBŚ. Rozbili grupę handlującą narkotykami

0
Podziel się:

Podczas przeszukań mieszkań, domów i samochodów znaleziono narkotyki oraz ok. 30 tys. zł, które pochodzą z handlu narkotykami.

Akcja CBŚ. Rozbili grupę handlującą narkotykami
(East News)

Siedmiu członków zorganizowanej grupy przestępczej zostało zatrzymanych przez rzeszowskie Centralne Biuro Śledcze. Cztery osoby trafiły do aresztów. Wśród zatrzymanych jest między innymi funkcjonariusz Służby Więziennej.

Grupa wywodziła się ze środowiska pseudokibiców; działała w powiatach leskim, bieszczadzkim i sanockim. - _ Mężczyźni, którzy ją tworzyli, zajmowali się rozprowadzaniem narkotyków w znacznych ilościach. Handlowali amfetaminą, marihuaną i MDMA _ - poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar.

Podczas przeszukań mieszkań, domów i samochodów znaleziono narkotyki oraz ok. 30 tys. zł, które pochodzą z handlu narkotykami. Na wniosek CBŚ i Prokuratury Okręgowej w Krośnie sąd aresztował na trzy miesiące czterech zatrzymanych. Trzej pozostali, decyzją prokuratora, po wniesieniu poręczeń majątkowych, pozostają pod dozorem policji. Mają także zakaz opuszczania kraju.

Międlar dodał, że akcja była efektem kilkumiesięcznej pracy policjantów CBŚ, którzy współdziałali w tej sprawie z Prokuraturą Okręgową w Krośnie. Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte w lipcu br. W zatrzymaniach brali udział funkcjonariusze CBŚ i policyjni antyterroryści.

Czytaj więcej w Money.pl
Przemycili ponad 100 kg kokainy i heroiny W Polsce zatrzymano trzynaście osób w tym szefa grupy przestępczej, która przemycała narkotyki do Norwegii.
Śmiertelne pobicie w Austrii. Poszukiwany wpadł w ręce polskiej policji 40-letniego obywatela Serbii zatrzymano w Warszawie - poinformowała dzisiaj Komenda Główna Policji. Serb wpadł, mimo że posługiwał się dwoma fałszywymi paszportami.
Poleciał po spadek, wrócił z... narkotykami 66-latek pojechał do Brazylii, gdzie miał czekać na niego spadek. Gdy długo nie wracał, rodzina w Polsce zawiadomiła policję. Okazało się, że mężczyznę zatrzymano w Szwajcarii za... przemyt narkotyków.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)